reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Wpadam na forum kilka razy dziennie, w przerwach w pracy. Czytam wszytsko, ale nie sposób odpowiedzieć każdemu. Zwykle też nie wiem, co doradzić, bo o ciążowych sprawach wiem niewiele - oprócz spraw żywieniowych. Za to wszystkim Wam bardzo kibicuję. Jak przejdziemy na prywatą grupę to też będzie łatwiej, fajnie byłoby zacząć od takiego posta gdzie każda się jeszcze raz przedstawi, skąd jest, ile dzieci, ile psów, kotów i świnek morskich, może nawet ze zdjęciem :)
Mysle ze gdy już bedzie prywatne forum to wtedy jak najbardziej można zdradzisz nawet więcej szczegółów 😊
Ja już po wizycie u położnej. Trochę jestem rozczarowana. Zważyła mnie tylko i zadawała mnóstwo pytań o choroby w rodzinie, czy mam depresję, pytała o warunki mieszkaniowe, czy pracujemy z partnerem itd. Dostałam witaminy, powiedziała, że mam czekać na list ze szpitala z zaproszeniem na usg i tyle 🤷🏻‍♀️ kolejna wizyta 19 kwietnia i wtedy ma wziąć próbkę krwi i moczu do badań. No nic, pozostaje mi czekać na piątek 🤷🏻‍♀️
Nie mieszkasz w Polsce?
 
reklama
Troszkę Was nadrobiłam, bo całe popołudnie spędziłam z przyjaciółką. Miło się oderwać od problemów i czarnych myśli :)

Gratuluje wszystkich wizyt! 🥰🥰 Aga trzymam kciuki żeby u Ciebie się wszystko dobrze skończyło ✊🏻

Naprawdę lubię to forum, Was i ten wątek. Dlatego mam nadzieje, że z czasem będzie mi łatwiej Was zapamiętać 😊 Wiele pięknych i trudnych historii tu padło, wiele porad i doświadczeń. Każda z nas jest super dzielną kobietką, chociaż narzekamy na błahe rzeczy. Mam nadzieje, że dotrwamy szczęśliwie wszystkie do listopada 🥰
 
Pisałam z któraś w Was tydzień temu o maszynie do pieczenia chleba- ale nie znajdę tego postu z teraz :/
W każdym razie trochę mi się zeszlo, ale dzisiaj znowu upiekłam chleb więc zrobiłam zdjęcia :)
Maszyny, chleba i mieszadelka
 

Załączniki

  • IMG_20210325_084028.jpg
    IMG_20210325_084028.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 58
  • IMG_20210325_084036.jpg
    IMG_20210325_084036.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 58
  • IMG_20210325_084040.jpg
    IMG_20210325_084040.jpg
    697,5 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_20210329_203556.jpg
    IMG_20210329_203556.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 60
Mam teraz straszne wyrzuty sumienia, że wgl odezwałam się w tym temacie. Serio, uwielbiam to forum odkąd weszłam na listopadowe mamy. Po prostu przestałam się odnajdywać ale nie chodziło mi o to, że jest źle bo jest tak dużo osób. Nie wiem czy ktoś tak zrozumiał moje posty, jeśli tak to przepraszam bo nie o to mi chodziło. I też nie chodziło mi o to, że nikt mi nie odpisuje, ja też tego nie robię ciągle po prostu jakoś tak czułam, ja już tak mam, że wolę powiedzieć co siedzi niż trzymać w sobie. Nie chciałam nikogo urazić ani nic takiego po prostu takie były moje odczucia a, że jestem w ciąży to z uczuciami bywa różnie 😂 też myślę, że na prywatnej będzie dużo lepiej. Zaczniemy od przedstawienia, siebie, sytuacji itd i myślę, że szybciej się każdy odnajdzie. Nie chcę iść później spać z wyrzutami sumienia więc jeszcze raz oficjalnie przepraszam bo serio teeraz się czuje jakbym Was atakowała wcześniej a to nie było moim zamierem ani nic z tych rzeczy.
 
Mam teraz straszne wyrzuty sumienia, że wgl odezwałam się w tym temacie. Serio, uwielbiam to forum odkąd weszłam na listopadowe mamy. Po prostu przestałam się odnajdywać ale nie chodziło mi o to, że jest źle bo jest tak dużo osób. Nie wiem czy ktoś tak zrozumiał moje posty, jeśli tak to przepraszam bo nie o to mi chodziło. I też nie chodziło mi o to, że nikt mi nie odpisuje, ja też tego nie robię ciągle po prostu jakoś tak czułam, ja już tak mam, że wolę powiedzieć co siedzi niż trzymać w sobie. Nie chciałam nikogo urazić ani nic takiego po prostu takie były moje odczucia a, że jestem w ciąży to z uczuciami bywa różnie 😂 też myślę, że na prywatnej będzie dużo lepiej. Zaczniemy od przedstawienia, siebie, sytuacji itd i myślę, że szybciej się każdy odnajdzie. Nie chcę iść później spać z wyrzutami sumienia więc jeszcze raz oficjalnie przepraszam bo serio teeraz się czuje jakbym Was atakowała wcześniej a to nie było moim zamierem ani nic z tych rzeczy.
Chyba nikt się nie obraził ani nie odebrał jako pretensje :) tyle bab więc rozkminy jakieś musza byc i chyba poczulysmy (przynajmniej ja) że trzeba sie bardziej wspierać 😍 bo tego nigdy za wiele
 
Mam teraz straszne wyrzuty sumienia, że wgl odezwałam się w tym temacie. Serio, uwielbiam to forum odkąd weszłam na listopadowe mamy. Po prostu przestałam się odnajdywać ale nie chodziło mi o to, że jest źle bo jest tak dużo osób. Nie wiem czy ktoś tak zrozumiał moje posty, jeśli tak to przepraszam bo nie o to mi chodziło. I też nie chodziło mi o to, że nikt mi nie odpisuje, ja też tego nie robię ciągle po prostu jakoś tak czułam, ja już tak mam, że wolę powiedzieć co siedzi niż trzymać w sobie. Nie chciałam nikogo urazić ani nic takiego po prostu takie były moje odczucia a, że jestem w ciąży to z uczuciami bywa różnie 😂 też myślę, że na prywatnej będzie dużo lepiej. Zaczniemy od przedstawienia, siebie, sytuacji itd i myślę, że szybciej się każdy odnajdzie. Nie chcę iść później spać z wyrzutami sumienia więc jeszcze raz oficjalnie przepraszam bo serio teeraz się czuje jakbym Was atakowała wcześniej a to nie było moim zamierem ani nic z tych rzeczy.
W ogóle nie miej żadnych wyrzutów 😉 od tgeo jest forum, żeby powiedzieć to co się myśli. I uważam, że dobrze, że taki temat został poruszony 😉Poza tym nic złego nie napisałas, sądzę, że są tu fajne babki i żadna na pewno nie ma Ci nic za złe 😉 potrzeba jeszcze paru chwil, żebyśmy się tutaj dotarły na forum. 😉
 
reklama
Do góry