reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Prenatalne są przez powłoki brzuszne już? Nie wiedziałam. Myślałam, że dopiero koło 20 tyg robi się usg przez brzuch [emoji3526] Wow to tak blisko [emoji2]
Tak prenatalne jest już przez brzuch [emoji846]
Mi pokazuje 25 listopad, także jedziemy na jednym wózku [emoji2960][emoji2]
Ja 2 listopada więc tym razem będę zaczynać porody [emoji846]
Moja mówi że najlepiej miec maks 2
Ciekawe jak to działa w drugą stronę
Wracając do tematu poinformowania o ciąży w pracy. Ja jak miałam już pozytywny test poprosiłam swojego lidera na słowo (a że mamy bardzo fajny zgrany team w pracy i po pracy też ekipą się spotykamy ) i powiedziałam , że na wtedy i wtedy mam lekarza i że robiłam test i prawdopodobnie jestem w ciąży . Odrazu mu powiedziałam że pójde na pewno na L4. Nie mogłabym pracować tam w ciąży bo są farby i rozpuszczalniki. U mnie wiedzieli jaka jest moja sytuacja , że ciąże będę miała wysokiego ryzyka to pogratulował i poinformował później kierowników. Ale wcześniej szkoliłam koleżankę na swojej maszynie więc wskoczyła za mnie . Dla mnie ciąża jest najważniejsza a tym bardziej z tym moim zespołem antyfosfolipidowym i RZS to już za dużo . Więc nie ma się czego bać. Nikt o Was nie zadba jak same o siebie nie zadbamy. I żadne pieniądze wtedy tego nie wynagrodzą. [emoji173]
No i bardzo dobrze zrobiłaś [emoji846][emoji846]
zaraz po świętach we wtorek i powinno hyc już serduszko [emoji7]
Już niedługo wszyscy zobaczą serduszka [emoji846]
 
reklama
Część dziewczyny! U mnie dzisiaj 5+5. Jutro TSH i ft4 i wizyta u ginekologa 😯😯 jakoś dzisiaj od rana nie mogę o tym przestać myśleć. Chciałabym zobaczyć chociaż zarodek i się uspokoić odrobinę.
Witaj .
Chyba każda i przedewszystkim pierwsza wizyta jest stresujaca ale na pewno będzie wszystko dobrze.
Ja tez wciaz o tym myślę jak to będzie isc na ta pierwsza wizyte .
Urodziłam trójkę dzieci i nie pamiętam by przy któreś z nich tak panikowałam jak teraz .
Teraz to wciąż mam jakies niepokojące mysli ,martwie sie nie zapas a idąc do wc mam jakies schizy czy nie zobacze czasem krwi na papierze toaletowym 😳u mnie 5+3 .
 
Do góry