reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Kurde. Obudzilam sie o 5 myslac ze w koncu dospalam, po czym uswiadomilam sobie, ze jest 4, tylko przestawilismy zegarki 🙄 dzien dobry w 7+3! Do usg zostaly 2 dni 🙈
Ja po poprzedniej nie przespanej nocy dzis nawet spalam jak zabita .
Trzymam ✊✊✊za usg na pewno będzie już serduszko pikac ❤😘
 
reklama
Ja po poprzedniej nie przespanej nocy dzis nawet spalam jak zabita .
Trzymam ✊✊✊za usg na pewno będzie już serduszko pikac ❤😘

Mam nadzieje, bo jesli nie bedzie to nie bedzie :(
Nieststy 7 km spacer nie pomogl w spaniu, zreszta nasz kot probowal zdjac obrazek ze sciany i stracic szkatulke na bizuterie z polki ;)
 
Dzień dobry w niedzielę, w 6 +4 😉

Dzisiaj po siku zauważyłam na papierze, brązowe ślady (nie żywa krew) od razu najgorsze myśli przychodzą mi do głowy i taka jestem zła na tutejsza służbę zdrowia, że nawet gdybym chciała sprawdzić czy wszystko jest ok to mnie zignorują, bo to za wczesny etap ciąży. Ale jestem dobrej myśli, że to może jednak nic takiego. Prywatnie na usg idę w sobotę, oby ustało do tego czasu.

Mdłości się uaktywnily, co kawałek mnie ciągnie na wymioty. Kawa już nie smakuje, a piersi są tak bolące, że każdy dotyk sprawia ból. Ale w sumie cieszę się, że są objawy.

Życzę Wam miłego dnia
 
Dzień dobry w niedzielę, w 6 +4 😉

Dzisiaj po siku zauważyłam na papierze, brązowe ślady (nie żywa krew) od razu najgorsze myśli przychodzą mi do głowy i taka jestem zła na tutejsza służbę zdrowia, że nawet gdybym chciała sprawdzić czy wszystko jest ok to mnie zignorują, bo to za wczesny etap ciąży. Ale jestem dobrej myśli, że to może jednak nic takiego. Prywatnie na usg idę w sobotę, oby ustało do tego czasu.

Mdłości się uaktywnily, co kawałek mnie ciągnie na wymioty. Kawa już nie smakuje, a piersi są tak bolące, że każdy dotyk sprawia ból. Ale w sumie cieszę się, że są objawy.
Nie dziwie sie ze czujesz zmartwienie ja tak jak pisałam wyzej tez wciaz sprawdzam papier toaletowy czy nie ma jakieś krwi 😳
 
@rossig Ja na RZS choruje już 17 lat. Dopiero leki bilogiczne mi pomogły. Przerobiłam już Enbrel, Roactemre i teraz jestem po 3 cyklu Mabthery . Dopiero ostatni lek mi pomógł na dłużej. Ostatnio wytrzymałam ponad 1.5 roku. Teraz w lutym miałam drugie podanie i stwierdziłam oczywiście po wszystkich możliwych czytankach jak ten lek działa ile i co trzeba zdecydowaliśmy się na bobo. Czuje się dobrze , teraz wiem że żyje. Twoja mama skoro ma tak źle ze stawami powinna zgłosić się do dobrego reumatologa lub szpitala reumatologicznego. Ja akurat jeżdżę do Ustronia do dr Sikory. No i powinna być na lekach biologicznych. Ze zwykłych leków biorę tylko metypred 6mg na RZS. Dużo zdrówka dla mamy. 😘🥰
Część dziewczyny! U mnie dzisiaj 5+5. Jutro TSH i ft4 i wizyta u ginekologa 😯😯 jakoś dzisiaj od rana nie mogę o tym przestać myśleć. Chciałabym zobaczyć chociaż zarodek i się uspokoić odrobinę.
No powiem ci ze życzę ci tego bo u mnie sam pęcherzyk w 5t0d i teraz cały czas myśle czy coś jest już czy coś będzie czy to tylko sam pęcherzyk a wizyta po świętach
 
No dokładnie. Co lekarz to inna opinia.

Hmm ciekawe o co mu dokładnie chodzi z tą ściemą 🤔 prawda jest taka, że każdemu coś wychodzi jak zrobi to badanie 🤷‍♀️ ale z drugiej strony właśnie na wyniku jest napisane, żeby omówić wynik z genetykiem. A może ludzie w większości tego nie robią i mają mutacje MTHFR, a mówią, że mają trombofilie i ma plagę takich pacjentek dlatego jest zniesmaczony 😂
A moze tak byc, ja sama nie wiedzialam, ktore mutacje odpowiadaja za trombofilie:/ hematolog uznal, ze dziwne jest wlasnie to, ze nagle wszyscy wykonuja to badanie i wiekszosci cos wychodzi nie tak..rzekomo tez wlasnie wymaz z policzka moze wyjsc zaklamany, jest duza szansa ze wkradnie sie jakis blad, ze to malo miarodajne.
 
reklama
Cześć Dziewczyny 🌞 Dziś w końcu pospałam jednym ciągiem. Pobudka dopiero o 7, także jestem w szoku. Dziś 5+3, za 4 dni pierwsza wizyta. Już cała jestem w nerwach i martwię się czy wszystko będzie ok.

Witam wszystkie nowe kobietki, fajnie, że jesteście tu z nami 😊

No i trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty 😍
 
Do góry