reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

W końcu udało mi się dodać moją sunie 😁😇 niech Was pozory nie zmylą bo to ciepła klucha i wszystkich kocha 😁😍na ulicy każdy musi zostać przywitany przez nią🤣
No siemanko 😍 piękna ta Twoja ciepła klucha, moja właśnie żebra przy stole 🤪
 

Załączniki

  • Screenshot_20210325-082806_Gallery.jpg
    Screenshot_20210325-082806_Gallery.jpg
    176,3 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Ja od 6 tej leki biore, wymusiłam w siebie pół banana, byłam już 2 razy na numerze 2, dosyc bolesnym. Trochę brązowego brudzenia znowu sie pojawiło. Dziś zdecydowanie słabszy dzień mam
Oj jak ja rozumiem... Ja zjadłam mała ma kanapkę z serkiem topionym. Druga leży nietknięta... W łazience też już byłam dwa razy. A myślałam, że wcale w tej ciąży na początku źle nie będzie 😂😅

Odpoczywaj ile tylko możesz :)
Właśnie z tym odpoczywanien jest kiepsko... Ogarnę co najpilniejsze i pod kocyk. Bo kanapa i kocyk to moi najlepsi przyjaciele ostatnio ❤️
 
Oj jak ja rozumiem... Ja zjadłam mała ma kanapkę z serkiem topionym. Druga leży nietknięta... W łazience też już byłam dwa razy. A myślałam, że wcale w tej ciąży na początku źle nie będzie 😂😅


Właśnie z tym odpoczywanien jest kiepsko... Ogarnę co najpilniejsze i pod kocyk. Bo kanapa i kocyk to moi najlepsi przyjaciele ostatnio ❤️
Kurde zazdroszcze Ci tego kocyka i kanapy ja sobie poleze dopiero w niedziele troche :) jeszcze dwa dni pracy a w sobote musze u dziadków posprzątać ,to juz takie porzadki przed swietami.. okna pomyć szafki kuchenne w srodku .. znowu się narobię 😂🤣
 
Hej dziewczyny 🤗 apka pokazuje mi dziś 5t7d. Od wczoraj ustąpiła większość objawów - brzuch praktycznie wcale nie boli, piersi rano chwilę a potem przez cały dzień tylko przy dotykaniu. Dodatkowo żadnych rewolucji żołądkowych ani jelitowych. Smaków w sumie też nie mam ( chyba że obowiązkowa codzienna porcja frytek ). Zaczynam się martwić trochę czy wszystko u mnie przebiega właściwie, bo z tego co czytam większość z Was na tym etapie ma już spore dolegliwości 🤔
 
Ja się witam 6+4 :) za równo tydzień mam w końcu wizytę. Oszlaje do tego czasu 😆 też mi cmi w głowie. Niby jestem głodna ale jak otwieram lodówkę to muszę ją od razu zamknąć 😂 puki co kawka wchodzi bez problemu. Od wczoraj wieczora nie biore No - spy i jakoś nie ma żadnej różnicy. Ale mam dziś teleporade z ginem to dopytam co do i jak. Jedynie to dziś strasznie czuje lewy jajnik. Nie wiem czy to od tego wczorajszego kichnięcia czy się tam ładnie wszystko rozciąga. Cycki bolą ciągle tak samo mocno 😪 zmęczona i śpiąca non stop, jedynie te nudności i mdłości są jakieś dziwne. Raz są, raz nie.
 
Kurde zazdroszcze Ci tego kocyka i kanapy ja sobie poleze dopiero w niedziele troche :) jeszcze dwa dni pracy a w sobote musze u dziadków posprzątać ,to juz takie porzadki przed swietami.. okna pomyć szafki kuchenne w srodku .. znowu się narobię 😂🤣
Łączę się z Tobą w bólu, moja babcia ma remont, ktory dobiega konca a co za tym idzie trzeba będzie sprzatac 🙈
 
W końcu udało mi się dodać moją sunie 😁😇 niech Was pozory nie zmylą bo to ciepła klucha i wszystkich kocha 😁😍na ulicy każdy musi zostać przywitany przez nią🤣
A to mój pies morderca 🙈 jest w stanie zalizać na śmierć 😆Najpierw ukradł nam serce, później poduszkę i na koniec zajął połowę łóżka 😆😆
 

Załączniki

  • Screenshot_20210325_085117_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210325_085117_com.android.gallery3d.jpg
    317,8 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Hej dziewczyny 🤗 apka pokazuje mi dziś 5t7d. Od wczoraj ustąpiła większość objawów - brzuch praktycznie wcale nie boli, piersi rano chwilę a potem przez cały dzień tylko przy dotykaniu. Dodatkowo żadnych rewolucji żołądkowych ani jelitowych. Smaków w sumie też nie mam ( chyba że obowiązkowa codzienna porcja frytek ). Zaczynam się martwić trochę czy wszystko u mnie przebiega właściwie, bo z tego co czytam większość z Was na tym etapie ma już spore dolegliwości 🤔
Wszystko jest z Toba ok. W pierwszej ciazy tez nie mialam specjalnie dolegliwosci 7-8jakos cyce mi spuchly tylko wiec nie doszukuj sie ;*
Łączę się z Tobą w bólu, moja babcia ma remont, ktory dobiega konca a co za tym idzie trzeba będzie sprzatac 🙈
Ooo widzisz.. mysmy sobie na wakacje wymyslili remont u nich .. sciany trochę ochlapać ,bo juz taka kila kogila sie zrobila.. z 15 lat temu zesmy malowali
 
Do góry