reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Też mnie kusi ten segregator. I chyba zamówię [emoji16]

Pozazdroscilam jednej z kolezanek na forum i tez sobie zamowilam segregator od mamy ginekolog. Przesylka wyszla drozej niz segregator, ale fajnie miec jakas pomoc jesli sie okaze ze faktycznie @Bunia49 ma racje i opieka jest nedzna.
Pytalam wlasnie kolezanke i mowila ze czula sie zaopiekowan. Miala 11 wizyt u poloznej (2 po 40 tygodniu) i 2-3 wizyty w szpitalu na usg, chyba nie jest zle.

I takie podejście to ja szanuje [emoji16] i też je stosuje [emoji16]

Dobry wybór [emoji2960] Ja wychodzę z założenia, że lepiej odpocząć i się wyspać niż mieć czysta chatę [emoji28]

P. S. Piękne te Wasze psy [emoji7]
 
Hej dziewczyny kurde widzę u większości noc do du.y ja też nie pisałam było mi tak niedobrze zagryzlam przed snem jeszcze ogórki kiszone i wiem. co czują te których nawet gazy bolą.... Myślałam że brzuch mi eksploduje. Któraś pisała ze espumisan nie rozleniwia jelit i zgadzam się z tym jelita rozleniwiqjq te leki ja zaparcia które pomagają się wyproznic nie pamiętam już dokładnie o jaki skład chodziło (wiem bo mój syn jak byk młodszy miał ten problem) a espumisan luzik można łykać.

Znowu mnie stary wwkurzyl nie dość że jest w pracy to i tak wyprowadzi z równowagii nawet przez telefon już wyłam i poblokowalam go na telefonie😂😂
To będzie słaby dzień... Oby przetrwać. Trzymajcie sie
 
Serio, kichnęłam i nie zdążyłam zrobić tego na boku i tak mnie zabolał jajnik, że aż łzy w oczach się pojawiły. Przeszło po kilku sekunach ale dość mocno zabolało. A macie też tak, że jak próbujecie wciągnąć brzuch to czuć opór? Ja wtedy czuje wszystko, oba jajniki i całe podbrzusze 🙄
Ja tez czasem jak kichne to czuje ból albo jak za szybko wstanę :)
 
reklama
Do góry