reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Zauważyłam że dziewczyny jednak mają podzielone zdanie jeśli chodzi o zamknięty.Jedna osoba napisała na priv że nawet nie chodzi o to gdzie ale o funkcje. Tutaj nie ma możliwości wrzucenia filmiku i powiadomień - fakt zgadzam się. Więc proponuję ankietę forum baby boom vs Messenger vs whatsapp
Myślę że tak będzie sprawiedliwie. Ja się dostosuje w miarę możliwości [emoji846]
Tez jestem za tym. Moze wlasnie ustalimy gdzie kazda by wolala zrobic takie forum, znajdziemy kierowniczke 😎 do ktorej podeslemy nasze dane i ktora stworzy fajna grupe, fajnych babek 🤪
 
można wyłączyć powiadomienia na messengerze.


Ja jestem za msssegrem dużo łatwiej się pisze i wiadomo ze nikt inny tego nie czyta;)
Z drugiej strony i tak jesteśmy tu anonimowe i nikt obcy nie przeczyta wszystkich stron od początku tylko jak juZ pare stron a z drugiej strony może dużo czyta osób tez w ciąży takie jak my ale nie chce się narazie udzielać
 
reklama
Z drugiej strony i tak jesteśmy tu anonimowe i nikt obcy nie przeczyta wszystkich stron od początku tylko jak juZ pare stron a z drugiej strony może dużo czyta osób tez w ciąży takie jak my ale nie chce się narazie udzielać
jeszcze jesteśmy anonimowe ale pisząc tutaj codziennie przed jeszcze 8 miesięcy... No nie wiem po prostu nie wiem czy mam. Ochotę o wszystkim szczerze pisać wiedząc że tu może wejść kazdy... Myślę że jeszcze trochę i padną tu imiona członków rodziny jakieś historię itp
Już wiemy ile mamy lat jak mamy na imię skąd jesteśmy... Na takim otwartym forum nikt nie jest anonimowy;)
 
Do góry