reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ile jest nas na heparynie?? Psychicznie mnie te zastrzyki wykanczają 😞 jak sobie dziewczyny radzicie??
Ja jestem ... na początku był dramat tak mnie piekło samo wstrzykiwanie heparyny. Ale znalazłam sposób, wbijam igle do połowy i podaje bardzo bardzo powoli... po brzuchu nawet nie widać ze codziennie muszę brać zastrzyki - żadnych siniaków☺️
 
reklama
Stworzyć zamknięty wątek to pikuś. Każda z Nas może napisać do @aniaslu i poprosić o to. Wystarczy tylko lista chętnych, udzielających się.
 
Kwestią rzeczową jest to która podejmie się zrobienia tej listy. Zweryfikowania każdej aby nie pominąć kogoś ale też nie brać takiej osoby która tylko się przywitała i milczy. A jest aktywna na forum online. Trochę nas jest. Cały czas dochodzą nowe osoby. Myślę że tydzień jeszcze powinnyśmy wytrzymać, a wtedy wyklaruje się nasze grono a dodatkowo damy szanse nowym na wbicie się w nasze towarzystwo.
 
3, wcześniej 2CB w domu sie oczyszczalam, nic przyjemnego:(
Mam astme, hashimoto i niedoczynność plus okazało sie że mam mutacje pai1 i mthfr, przez co praktycznie biore worek leków i zastrzyki.
W zeszłym tygodniu plamiłam, później krwawiłam i tak os czwartku sobie w domu tryb półleniwej krolowej prowadzę i czekam do wtorku [emoji28]
Pokaz [emoji16][emoji7]

Zobacz na końcówkę 2020 w tabelce. Chińczycy inaczej liczą lata i luty 2021 jest dalej dla nim rokiem szczura [emoji16] czyli podciągają pod końcówkę 2020

Podwójne widzenie jest wskazaniem do wizyty u okulisty zawsze. Może to nic nie znaczyć, ale raczej to nie jest objaw, który wynika ze zmęczenia, niewyspania itp

Która to jest Twoja ciąża? Masz jakieś choroby dlatego Twoja ciąża jest wysokiego ryzyka? :(

Wow brzmi obłędnie [emoji39] zrobisz fotę następnym razem jak będziesz jeść? [emoji16] Nigdy nie jadłam grillowanej kapusty i prażonych nori [emoji85]

Da się założyć, nawet wszystko załatwiałam osobiście i mamy swój wątek prywatny z paroma dziewczynami ;)
 
z tym podbrzuszem też tak mam ale upewniałam sie juz lekarza,czy tak powinno być i twierdzi,że tak. Takie bóle i ukłucia też masz ?
Ja też wlaśnie mam te ukłucia i bóle, dzis np cały dzień super sie czułam a jak wróciłam do domu od teściowej to ciągle czuje ból podbrzusza taki lekki jak na okres 🤔 niby normalne a stresujące poniekąd ..
Szczególnie że wizyta dopiero za 1.5 tyg 😑
 
3, wcześniej 2CB w domu sie oczyszczalam, nic przyjemnego:(
Mam astme, hashimoto i niedoczynność plus okazało sie że mam mutacje pai1 i mthfr, przez co praktycznie biore worek leków i zastrzyki.
W zeszłym tygodniu plamiłam, później krwawiłam i tak os czwartku sobie w domu tryb półleniwej krolowej prowadzę i czekam do wtorku [emoji28]

Jakie masz mutacje pai? Homo czy hetero?
 
Tak to dokładnie takie same mam czasami. Wczesniej byśmy pewnie nawet nie zwracały na to uwagi, a teraz każde ukłucie to taka lampeczka się zapala, czy aby wszystko ok.. ja właśnie tez wizytę mam za tydzień -pierwsze usg, na razie jestem w kontakcie z lekarzem przez wiadomości w razie pytań :)
 
Kurcze to współczuje :( a imbir próbowałaś? podobno łagodzi mdłości. U mnie 4/5 tydzień według beta hcg ale według miesiączki to 7 więc juz sama nie wiem, dopiero 29 mam usg, wcześniej lekarz stwierdził,że nie ma sensu, no i badania z krwi w ty, tygodniu. A Ty który
Dziwne ja znów odwrotnie z miesiączki 4 /5a z bety 6 . Dziwnie se masz na odwrót
 
reklama
Ja też wlaśnie mam te ukłucia i bóle, dzis np cały dzień super sie czułam a jak wróciłam do domu od teściowej to ciągle czuje ból podbrzusza taki lekki jak na okres 🤔 niby normalne a stresujące poniekąd ..
Szczególnie że wizyta dopiero za 1.5 tyg 😑
Tak to dokładnie takie same mam czasami. Wczesniej byśmy pewnie nawet nie zwracały na to uwagi, a teraz każde ukłucie to taka lampeczka się zapala, czy aby wszystko ok.. ja właśnie tez wizytę mam za tydzień -pierwsze usg, na razie jestem w kontakcie z lekarzem przez wiadomości w razie pytań :)
😑
 
Do góry