reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

no chyba tak jak dochodzi do poronienia to musi być krew. Ale jak dzieciakto przestaje się rozwijać to chyba wtedy nic się nie dzieje... Tak mi się wydaje ale mogę się mylic
W mojej pierszej ciąży było tak, zaczęłam plamić dość konkretnie na IP lekarz zrobił usg było ok, dał leki i kazał leżeć. Jednak po ponad tygodniu znowu to samo i znowu na IP i wtedy już serduszko nie biło. I okazało się, że ciąża nie rozwijała się od kilku dni a krwawienie zaczęło się później 🙄 różne są przypadki. Krwawienie nie zawsze oznacza, że dzieje się coś złego i odwrotnie.
 
reklama
Witajcie:) u nas niestety się nie udało, w piątek po południu dostałam krwotoku. Szpital odeslal z kwitkiem do domu gin podejrzewała pozamaciczna zleciła bete na cito, cito a do dzis wyników brak:(
Czuje się fizycznie troszkę lepiej psychicznie słabo. Całe szczęście ze mam praxe zdalna to obejdzie się bez zwolnienia.
Duzo zdrówka kobietki!!
Hej, bardzo mi przykro :( odpoczywaj ile możesz i jeśli przynosi Ci to ulgę to płacz..
 
Zauważyłam że dziewczyny jednak mają podzielone zdanie jeśli chodzi o zamknięty.Jedna osoba napisała na priv że nawet nie chodzi o to gdzie ale o funkcje. Tutaj nie ma możliwości wrzucenia filmiku i powiadomień - fakt zgadzam się. Więc proponuję ankietę forum baby boom vs Messenger vs whatsapp
Myślę że tak będzie sprawiedliwie. Ja się dostosuje w miarę możliwości [emoji846]
Też się z tym zgadzam, bo jednak na prywatnym to dzielimy się bardziej intymnymi sprawami, a są osoby które tylko czytają np z braku czasu. No ale wiadomo, że to wtedy głupia sytuacja bo ktoś obcy wszystko o nas wie, a my o tej osobie nic [emoji849]

Na innych wątkach przyszłych mam to po prostu było rozwiązywane tak, że tylko osoby aktywne były dodawane do grupy zamkniętej. Każdy musiał napisać minimum postów, żeby go zgłosić do adminki. I lista była na bieżąco aktualizowana.
Może zrobimy ankietę, żeby wspólnie zagłosować jaka by to miała być ta aktywność? I czy zgadzacie się z takim podejściem czy dodajemy wszystkich jak leci?
Tu jest chyba nawet opcja ankiety na babyboom [emoji848] wtedy każdy wybiera A, B, C i z głowy [emoji28]
 
Witajcie:) u nas niestety się nie udało, w piątek po południu dostałam krwotoku. Szpital odeslal z kwitkiem do domu gin podejrzewała pozamaciczna zleciła bete na cito, cito a do dzis wyników brak:(
Czuje się fizycznie troszkę lepiej psychicznie słabo. Całe szczęście ze mam praxe zdalna to obejdzie się bez zwolnienia.
Duzo zdrówka kobietki!!
Trzymaj się!! Dużo siły życzę!
 
Zauważyłam że dziewczyny jednak mają podzielone zdanie jeśli chodzi o zamknięty.Jedna osoba napisała na priv że nawet nie chodzi o to gdzie ale o funkcje. Tutaj nie ma możliwości wrzucenia filmiku i powiadomień - fakt zgadzam się. Więc proponuję ankietę forum baby boom vs Messenger vs whatsapp
Myślę że tak będzie sprawiedliwie. Ja się dostosuje w miarę możliwości [emoji846]
Jeśli mogę się wyrazić to dostosuje się do jakiejkolwiek formy wybierzecie, fajnie tylko jeśli nie będzie to fb, bo niestety go nie mam :(
 
reklama
Do góry