reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

jeszcze jesteśmy anonimowe ale pisząc tutaj codziennie przed jeszcze 8 miesięcy... No nie wiem po prostu nie wiem czy mam. Ochotę o wszystkim szczerze pisać wiedząc że tu może wejść kazdy... Myślę że jeszcze trochę i padną tu imiona członków rodziny jakieś historię itp
Już wiemy ile mamy lat jak mamy na imię skąd jesteśmy... Na takim otwartym forum nikt nie jest anonimowy;)
poza tym co chwile wychodzą mi powiadomienia że moja wypowiedź lubi ktos kto nigdy tu nie pisał..
Ja zdaje sobie sprawę że to jednak kłopot ogarnąć to wszystko i zebrać do kupy możemy póki co zostać tutaj na pewno część osób za jakiś czas się wykruszy i wtedy te które są na stałe przeniosą się gdzie będą chciały;)
 
reklama
Ja jestem za zamkniętym wątkiem, a potem możemy pomyśleć czy się gdzieś przenieść.
Też jestem za zamkniętym. Udzielam się trochę mniej ze względu na to że się wstydzę i na codzień jestem dość zamkniętą osobą. Jednak wizja że każdy może przeczytać o czym piszemy mnie troszkę przeraża.
 
Zauważyłam że dziewczyny jednak mają podzielone zdanie jeśli chodzi o zamknięty.Jedna osoba napisała na priv że nawet nie chodzi o to gdzie ale o funkcje. Tutaj nie ma możliwości wrzucenia filmiku i powiadomień - fakt zgadzam się. Więc proponuję ankietę forum baby boom vs Messenger vs whatsapp
Myślę że tak będzie sprawiedliwie. Ja się dostosuje w miarę możliwości [emoji846]
mi wszystko pasuje :)
 
Witajcie:) u nas niestety się nie udało, w piątek po południu dostałam krwotoku. Szpital odeslal z kwitkiem do domu gin podejrzewała pozamaciczna zleciła bete na cito, cito a do dzis wyników brak:(
Czuje się fizycznie troszkę lepiej psychicznie słabo. Całe szczęście ze mam praxe zdalna to obejdzie się bez zwolnienia.
Duzo zdrówka kobietki!!
przykro mi... Trzymaj rękę na pulsie. Kiedy idziesz znów na wizytę? Jeśli nie jest jeszcze określone, pozamaciczna czy nie, to sprawa nie jest rozwiązana... To czekamy wszystkie na Twoją betę...
 
Sprawdź kota neva masquerade, rasa całkowicie bezuczuleniowa i charakter przecudowny. Ja mam kocurka i lepszego nie mogłam trafić ♥️
Pokaz 😁😍
Nie widzę poczęcia od 02.02 do 10.02 ktoś podpowie bo jakąś ciemną jestem [emoji85]
Zobacz na końcówkę 2020 w tabelce. Chińczycy inaczej liczą lata i luty 2021 jest dalej dla nim rokiem szczura 😁 czyli podciągają pod końcówkę 2020
Hej, mam pytanie o "dziwne objawy"- obudziłam się rano z takim dziwnym uczuciem w jednym oku i trochę podwójnym widzeniem? Nie wiem jak to opisać, ni to zamane, no to rozmazane.. I tak delikatnie mnie to oko pobolewa? Miała któraś tak?
Podwójne widzenie jest wskazaniem do wizyty u okulisty zawsze. Może to nic nie znaczyć, ale raczej to nie jest objaw, który wynika ze zmęczenia, niewyspania itp
Moja mamula wiedziala od pozytywnego testu, zna też wcześniejsza historie więc jest dla mnie duzym wsparciem moj tata sie pokapował jak nie wypiłam martini na dzień kobiet [emoji38] ale wszyscy widzą że ciąża jest wysokiego ryzyka, dlatego nikt nie podaje dalej, moje dwie psiapsi też siedzą, jedna rodzi w maju druga ma synka więc aktualnie mam kogo pytać o wszytsko co mnie niepokoi [emoji18]
Która to jest Twoja ciąża? Masz jakieś choroby dlatego Twoja ciąża jest wysokiego ryzyka? :(
Dziś na śniadanie zjadłam kanapkę z... grillowaną kapustą i papryczkami jalapeno. I prażone wodorosty nori na zagryzkę 🤪 Mąż już nawet nie komentuje.

Jeśli ta ciąża przetrwa, to na pewno będzie to fascynująca podróż kulinarna 😂😂😂
Wow brzmi obłędnie 😋 zrobisz fotę następnym razem jak będziesz jeść? 😁 Nigdy nie jadłam grillowanej kapusty i prażonych nori 🙈
Chyba jednak się nie da prywatnego wątku utworzyć tu na forum.
Da się założyć, nawet wszystko załatwiałam osobiście i mamy swój wątek prywatny z paroma dziewczynami ;)
 
reklama
Betę robiłam początkiem marca i przyrost był ok :) dzisiaj mam jeszcz3 gorszy dzień, bo tak mnie mdli, że ciężko wstać z łóżka, a jestem taka głodna, że ssie mnie cały czas. Zmuszam się żeby coś zjeść, ale to błędne koło. Tak źle się czuję, że nie potrafię się cieszyć z Fasolki i mnie to jeszcze bardziej dobija 🤦‍♀
Który tydzień u Ciebie?
Kurcze to współczuje :( a imbir próbowałaś? podobno łagodzi mdłości. U mnie 4/5 tydzień według beta hcg ale według miesiączki to 7 więc juz sama nie wiem, dopiero 29 mam usg, wcześniej lekarz stwierdził,że nie ma sensu, no i badania z krwi w ty, tygodniu. A Ty który tydzień? :)
 
Do góry