reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej ponownie. Takie pytanie . Moja beta 17.03 wyniosła 93,93 a 19.03 było 243,05 wyniosło 161% czy to nie za dużo? We wtorek ponownie badanie. Eh martwię się . Chyba coś nie tak . Piersi przestały boleć dzisiaj 🙁 we wrześniu też tak było że przestały boleć ...
Przyrost bety jest Ok, codzienne sprawdzanie objawów chyba tez psychicznie obciąża, wiem bo sama tak robię cały czas, zaraz po przebudzeniu - nie martw się ! 😘 ja przy poronieniu pamietam, ze powiedziałam siostrze całkiem nieświadoma, ze znowu czuje się normalnie, ale u mnie beta spadała :(
 
To dobrze, już się mniej martwię o betę. Trochę poczytałam . A co z piersiami ? Prosze napiszcie jak to jest u Was z nimi , bo ja zwariuje . Czy czujecie że cały czas rosną i bolą ? Bo ja czuję jak przestały rosnąć a nawet już nie są takie nabrzmiałe ... 😐
mi nawet nie urosły boleć bolą ale nie rosną😂😂
 
Mnie jest zawsze zimno. Bez różnicy czy nie byłam w ciąży. Czy tak jak teraz jestem. Dopiero jak na dworze 20stopni na plusie to nie marznę.
Ja 30go i tez juz mnie nosi. Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma jakies dziwne skoki temperatur? Ja od dwoch tygodni mam takie napady zimna, ze gesia skorka na nogach to az mnie boli [emoji1787] kocyk i sofa najlepszymi przyjaciolmi ostatnio [emoji85][emoji23]
Wygrałaś. Ale ja i tak jestem druga na podium z moją 17.45 [emoji16]
Ja mam 31 na 18.20 [emoji1787]
Też się boję strasznie. Ale jakiś czas temu się przymusilam i zrobiłam porządek a teraz regularnie na kontrolę i jest dobrze. A strachu mimo wielu wizyt się nie wyzbyłam. Taki już mój urok [emoji6]
Ja dentysty się panicznie boję ale też byłam chyba 2 może 3 lata temu;)
 
Ja 1 kwietnia, czyli wszystkie po kolei idziemy 😄 Co do temperatury to ja mam! Trzęsę się jak galareta, potem mi ciepło. Oszaleć idzie 😤
O ja też :D 1 kwiecień na 8.50.
Tez wiecznie pod kocem bo trzęsie z zimna 🙄 byłam na spacerku wczoraj, trochę zmarzłam ale przynajmniej "przewietrzyłam umysł" i jakoś tak spokojniej do końca dnia. Rano mam okropny brak apetytu a od ok 12 mogę jeść wszystko i na wszystko mam ochotę. Takich objawów jak teraz w poprzedniej nie miałam :D
 
reklama
O ja też :D 1 kwiecień na 8.50.
Tez wiecznie pod kocem bo trzęsie z zimna 🙄 byłam na spacerku wczoraj, trochę zmarzłam ale przynajmniej "przewietrzyłam umysł" i jakoś tak spokojniej do końca dnia. Rano mam okropny brak apetytu a od ok 12 mogę jeść wszystko i na wszystko mam ochotę. Takich objawów jak teraz w poprzedniej nie miałam :D
tez rano mam brak apetytu gorzej pozniej wieczorem aż mnie mdli jak nie zjem i zgaga meczy
 
Do góry