reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Nic się nie stało [emoji81]Nie jestem pewna. Jak się mylę to mnie poprawcie. Na macierzyńskim można chyba wybrać albo 100% 6 miesięcy i 60% kolejne 6 miesiecy. Albo 80% 12 miesięcy.
Ogólnie w rocznym rozliczeniu schodzi yo samo ale jak kto chciałby wrócić wcześniej to pierwsza opcja lepsza. Przy druciej nie ma za to tego przeskoku finansowego.
A L4 ciążowe jest platne 100%.

Ja coś niekumata dziś jestem. I dopiero jak drugi raz przeczytałam to widze ze dokładnie to co Ty pisze [emoji85] muszę się obudzic
Haha ja tak mam codziennie przed 8 rano, luuzik 😂
 
reklama
Bo sie nauczytałam w ulotce że nie wolno [emoji2356]
Też miałaś krwawienia ?
U mnie narzie malytkie mini plamienie brazowe, więc tabletki pomogły [emoji18]

Hm narazie bez problemu mnie lekarze przyjmowali, z innymi lekarzami niż ginekolog owszem były problemy, ale z ginekologami bez problemu. Dalej sie zastanwiam czy bede tam tylko prowadzić czy gdzies prywatnie też [emoji848] bylam teraz u Gajewskiego w Gliwicach, trafiłam do niwgo przez krwawienie ale bardzo fachowo sie mną zajął, i zastanawiam sie czy u niego nie zostać
To ja bym liczyła tak jak czujesz według owulacji. Okres to tam najmniej ważny [emoji28]
A w poprzednich ciążach udało Ci się zobaczyć zarodki albo ciałka żółte? Czy nie zdążyłaś ani razu? :(

Oj nie kojarzę. Gdzie to dokładnie? [emoji3526]
Niestety tylko prywatnie przyjmuje.


To wtedy trzeba spytać tego prywatnie czy mu to nie przeszkadza. Wszyscy tak robią. Więc ponoć nie przeszkadza [emoji2368]

Też biorę cyclonamine 3 razy 1. Już drugi tydzień.
Czemu się boisz? [emoji3526]

Pamiętam, że Ty jesteś "trudnym przypadkiem" hlip. Lekarz się podjął prowadzenia ciąży w medicoverze?
Pytam z ciekawości bo porównuję z ciekawości Luxmed do Medicovera [emoji1787]

Że niby jak urosly to na dziewczynkę. A jak coś tam innego to na chłopca [emoji2]
 
Witam wszystkie w piąteczek 😉

W Anglii chorobowe, to też są śmieszne pieniądze, a zwłaszcza w Londynie gdzie wszystko jets duzo droższe. Nie opłaca się chorować. Ja mam nadzieję,jak najdłużej chodzić do pracy (nawet do 4 tyg przed porodem), bo jak pójdę wcześniej to zostanie to zabrane z macierzyńskiego, które przez pierwsze 6 tygodni jest płatne 90% a przez następne 33 tygodnie 150f tygodniowo, co jest naprawdę mało. To tak jakby 150 zł tygodniowo. Nic no mam nadzieje, ze razem z fasolka, będziemy cieszyć się zdrowiem i nie będzie konieczne pójście na l4 😉
no u nas tez z macierzynskiego zabieraja, ale nie wiem cZy przy zwolnieniu w ciazy tez.
 
Dzień dobry [emoji5] ciężko mi Was nadrobić, u mnie sniadanie po serii leków, zatoki nie dają spokoju [emoji2356] ciężko mi sie doprowadzić do porządku [emoji37] minus kolejny kilogram, jedzenie rośnie mi w ustach [emoji24] nie wiem czy to.przez leki czy to ciąża daje o sobie znać, ale mam nadzieję że w końcu zacznę jeść więcej [emoji17] mam dziś jakis kryzysowy dzieńz krwawienie ustało, powinnam się cieszyć, beta ładnie urosła, a ja mam kryzys, bo pacnijcie mnie w dekiel [emoji2356]
 
Dzień dobry [emoji5] ciężko mi Was nadrobić, u mnie sniadanie po serii leków, zatoki nie dają spokoju [emoji2356] ciężko mi sie doprowadzić do porządku [emoji37] minus kolejny kilogram, jedzenie rośnie mi w ustach [emoji24] nie wiem czy to.przez leki czy to ciąża daje o sobie znać, ale mam nadzieję że w końcu zacznę jeść więcej [emoji17] mam dziś jakis kryzysowy dzieńz krwawienie ustało, powinnam się cieszyć, beta ładnie urosła, a ja mam kryzys, bo pacnijcie mnie w dekiel [emoji2356]
Pacam Cię w dekiel 😘
 
reklama
Moja Pani doktor ,z którą pracuje nie widziała mnie jeden dzień. I dzis stwierdzila z takim przestrachem (nie wie, że jestem w ciazy) "pan Justyno ,ale pani nam zmizerniała, jakos zle pani wygląda, nie zdrowo wszystko w porzadku" mi sie smiac chce ,no nie sadzila ze az tak zle wygladam. Od 3 dni co raz ktos mnie pyta jak sie czuje 😂🤣 w lusterku nie widzę nic niepokojacego🤣😂
 
Do góry