reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Tak jak u mnie ❤️ świetne wyniki!
Będziesz powtarzać?
Lekarz mi kiedyś mówił, że przy bethcg powyżej 1000 już powinno być coś widać.
Ja czytałam gdzieś, że duże przyrosty mogą świadczyć o ciąży bliźniaczej...
Według bety powinnam być w 6 tygodniu i możliwe bo testy mi wychodziły wcześniej wiec od razu we wtorek idę do lekarza sprawdzić 😍
 
reklama
Tak jak u mnie ❤️ świetne wyniki!
Będziesz powtarzać?
Lekarz mi kiedyś mówił, że przy bethcg powyżej 1000 już powinno być coś widać.
Ja czytałam gdzieś, że duże przyrosty mogą świadczyć o ciąży bliźniaczej...
tak, dokładnie powyżej 1000 powinno już być widać pęcherzyk i od tego momentu lepiej juz sprawdzać wszystko i kontrolować na USG niż robić bety :)
 
Nawet nie mam wymiarów bo go ledwo było widać.. Tak jakby właśnie ta ciąża była młodsza o tydzień niż przypuszczałam ale w takiej sytuacji czy testy owulacyjne mogły fałszywie pokazać owulację? Nic mi się nie zgadza w tych moich wyliczeniach.. Przyszłe dwa tygodnie będą decydujące
Hmm akurat testy owu u mnie zawsze się sprawdzały i owulacja występowała w przeciągu 1-2 dni, ale czytałam, że wiele dziewczyn testy oszukały więc tutaj ciężko coś stwierdzić. Zostaje tylko czekanie do kolejnego usg niestety.
 
A to ja slyszalam na odwrot z ta cera.. ze z chlopakiem ladna a z dziewczynka kobieta brzydnie.. i rzeczywiscie ja z chłopakami kialam buzie śliczna, a ze starszym to miałam takie cyce ze o matko😂🤣🙈

To czekam na same dobre wieści 😍

Cudowny!!!!
Znam dokładnie ta samą wersję i prawdę mówiąc w tą stronę mogę po znajomych powiedzieć, że się sprawdzało 😅 ale to tak jak z każdą z tych "metod", jednemu się sprawdzi, a drugiemu nie 😉
Już po wizycie, jestem troszkę załamana.. Pojawił się mini pęcherzyk ale jak na 5t+5 to jest dużo za mały i nie oznacza nic dobrego. Chyba że owulacja mi się przesuneła o dobry tydzień to w takiej sytuacji nie jest źle. Dostałam duphaston dwa razy dziennie. Jutro mam zrobić pierwsze badania z krwi i moczu i za dwa tygodnie kolejna wizyta czy się coś rozwinęło.
Trzymam kciuki ✊ owu mogła się przesunac, plus późne zagnieżdżenie i jest trochę inaczej niż sobie wyobrażamy 🙂
 
Wiem, że jeszcze daleko ale czy któraś dziewczyna przy poprzednim porodzie miała znieczulenie? Ja się nie zdecydowałam, a teraz w sumie się waham
 
Hmmm w dodatku taka dziwna sugestia, ze nie musze u niego prowadzic tej ciazy, ze moge isc gdziekolwiek..ale tak sobie mysle, jak moge isc gdziekolwiek skoro on dal mi liste lekow, zastrzyki, kurde to kto przejmie taką pacjentke?? Teraz tak mysle na trzezwo i mam lekkiego dołka.
Ty się nie przejmuj tym lekarzem bo jak enelmed to oni pewnie rączki umywają od trudnych ciąż. A z tego co kojarzę to jesteś po poronieniach tak?
To samo jest we wszystkich placówkach prywatnych takich abonamentowych. Luxmed, medicover itp.
Mnie już nic nie zdziwi naprawdę.
Jak się mylę to poprawcie proszę to z chęcią wykupie tam abonament prywatnej opieki medycznej ha ha.
Rozmawiałam z koleżankami i wszędzie to samo.
Mi to nawet lekarz w Luxmedzie wprost powiedział, że oni nie prowadzą trudnych i patologicznych ciąż i mam sobie szukać innego lekarza bo on się nie podejmie prowadzenia, ani nikt w Luxmedzie...
Na szczęście miałam to w dup... bo mam cudownego lekarza i poszłam tylko po skierowania na badania bo mam za darmo ☺️ prawdziwy lekarz z powołania będzie dumny, że może prowadzić trudniejszą ciążę i że może pomóc ☺️

A w tych prywatnych opiekach medycznych to tylko szybko, szybko. Taśmówka. Po co im problemy 🤷‍♀️
Luxmed nie prowadzi też diagnostyki niepłodności, ani ciąż po invitro. Medicover ponoć to samo 🙄

Także olej gadzinę, brudka do góry i na pewno znajdziesz lekarza z powołania 😁
 
reklama
O Myszkowie różnie słyszałam. Raczej skrajne opinie.
Ja nie wiem wiem ze jakiś w Katowicach jest super kuzynka polecała ale noe wiem jaki. Ja mam najbliżej Myszków ale nie polecała mi bo tez tam rodziła
U mnie i chiński i cyce wskazuje na dziewczynkę [emoji7] ucieszyłoby mnie to. Choć najważniejsze żeby zdrowego malucha urodzić [emoji7]
a ze jak bardziej sie psuje cera na poczatku to chlopec, a jak bardziej “idzie w cycki” to dziewczynka
No to u mnie wg kalendarza wychodzi chłopiec. Ale wg tej teorii to bd dziewczynka, bo cycki mi urosly i cera się poprawiła, także 50/50[emoji6]

A tak w ogóle, to dzisiaj jestem taka senna, że zasypiam na stojąco. Do tego mdłości się nasilają, ale w sumie to się cieszę [emoji6] to znaczy, że hormony działają i trochę mnie to uspokoja, bo do usg jesCze chwilą została [emoji6] trochę to śmiesznie brzmi, że cieszę się z coraz bardziej dokuczliwych mdłości [emoji39]
U mnie zmiennie czasem bardziej bola czasem wcale. Są ogólnie bardziej wrażliwe i ciężkie w odczuciu.
Dziewczyny a jak to jest u Was z tymi piersiami ? Pytanie do tych co się niedawno dowiedziały o ciąży [emoji846] raz bolą raz nie i też Wam się wydaje że nieraz są mniejsze zamiast rosnąć ? Czy też tak macie?
Też się ukrywam [emoji4]
Dla mnie prywatna też spoko, z tym że sporo nas ślzaczek i chyba się boję że kogoś z pracy spotkam a narazie się ukrywam [emoji38]
 
Do góry