reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Już po wizycie, jestem troszkę załamana.. Pojawił się mini pęcherzyk ale jak na 5t+5 to jest dużo za mały i nie oznacza nic dobrego. Chyba że owulacja mi się przesuneła o dobry tydzień to w takiej sytuacji nie jest źle. Dostałam duphaston dwa razy dziennie. Jutro mam zrobić pierwsze badania z krwi i moczu i za dwa tygodnie kolejna wizyta czy się coś rozwinęło.
Kochana a podaj nam wymiary pęcherzyka, to będzie nam łatwiej porównać np. do swoich. Aczkolwiek ciąża ciąży nie równa i u mnie po pierwszym dokładnym USG ciąża jest około tydzień młodsza więc u Ciebie taki scenariusz jak najbardziej prawdopodobny. Poza tym, mogło dojść późno do zagnieżdżenia, nawet 12 dpo i stąd ten rozjazd.
 
Kochana a podaj nam wymiary pęcherzyka, to będzie nam łatwiej porównać np. do swoich. Aczkolwiek ciąża ciąży nie równa i u mnie po pierwszym dokładnym USG ciąża jest około tydzień młodsza więc u Ciebie taki scenariusz jak najbardziej prawdopodobny. Poza tym, mogło dojść późno do zagnieżdżenia, nawet 12 dpo i stąd ten rozjazd.
Nawet nie mam wymiarów bo go ledwo było widać.. Tak jakby właśnie ta ciąża była młodsza o tydzień niż przypuszczałam ale w takiej sytuacji czy testy owulacyjne mogły fałszywie pokazać owulację? Nic mi się nie zgadza w tych moich wyliczeniach.. Przyszłe dwa tygodnie będą decydujące
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki !! Według moich obliczeń 4 t2 d
Tak jak u mnie ❤️ świetne wyniki!
Będziesz powtarzać?
Lekarz mi kiedyś mówił, że przy bethcg powyżej 1000 już powinno być coś widać.
Ja czytałam gdzieś, że duże przyrosty mogą świadczyć o ciąży bliźniaczej...
 
Do góry