reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Już po wizycie, jestem troszkę załamana.. Pojawił się mini pęcherzyk ale jak na 5t+5 to jest dużo za mały i nie oznacza nic dobrego. Chyba że owulacja mi się przesuneła o dobry tydzień to w takiej sytuacji nie jest źle. Dostałam duphaston dwa razy dziennie. Jutro mam zrobić pierwsze badania z krwi i moczu i za dwa tygodnie kolejna wizyta czy się coś rozwinęło.
 
reklama
Już po wizycie, jestem troszkę załamana.. Pojawił się mini pęcherzyk ale jak na 5t+5 to jest dużo za mały i nie oznacza nic dobrego. Chyba że owulacja mi się przesuneła o dobry tydzień to w takiej sytuacji nie jest źle. Dostałam duphaston dwa razy dziennie. Jutro mam zrobić pierwsze badania z krwi i moczu i za dwa tygodnie kolejna wizyta czy się coś rozwinęło.
O kurde! Trzymam kciuki zeby jednak ciaza byla poprostu mlodsza.
A skund jesteś kochana tak orientacyjnie ?
 
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Jak wyjdzie prawidłowa beta i przyrost to zapisuje się jak najszybciej do lekarza.
 
Może któraś z was była w takiej sytuacji, że testy owulacyjne były pozytywne a owulacja jednak się przesuneła i przyszła później niż w przeciągu 24h?
 
Już po wizycie, jestem troszkę załamana.. Pojawił się mini pęcherzyk ale jak na 5t+5 to jest dużo za mały i nie oznacza nic dobrego. Chyba że owulacja mi się przesuneła o dobry tydzień to w takiej sytuacji nie jest źle. Dostałam duphaston dwa razy dziennie. Jutro mam zrobić pierwsze badania z krwi i moczu i za dwa tygodnie kolejna wizyta czy się coś rozwinęło.
Jejku ☹️ trzymam kciuki oby wszystko dobrze się skonczylo. ❤️
 
reklama
Może któraś z was była w takiej sytuacji, że testy owulacyjne były pozytywne a owulacja jednak się przesuneła i przyszła później niż w przeciągu 24h?
Mi testy owulacyjne ciągle wychodziły negatywne a robiłam przez cały cykl.. przy badaniu parokrotnie lekarz potwierdził że owulacja jest prawidłowa.. więc ja tym testom wcale nie wierzę 🤷
 
Do góry