reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Myślisz ze te wszystkie słodycze w sklepach „bez cukru” są ok? Bo właśnie bałam się kupić ostatnio a tak mnie ciągnie do czekolady ze aż mi się ręce trzęsą 🙈🙈
Myślę, że jeśli nie jesz ich tonami to można raz na jakiś czas sobie pozwolić ...
Na pewno w przypadku cukrzycy są dużo lepsze składem niż zwykle słodycze. :)
 
Dołączam do grona słodkich ciężarówek...
Wczorajsza krzywa cukrowa: 77/202/170 :/
No i baj baj moje czekolady z migdałami, lody, żelki, suszone żurawiny, jogurciki 🤦‍♀
cale szczęście, że istnieją słodycze dla cukrzyków 🥳
Ja zurawine i tak jem mimo cukrzycy...na drogi moczowe jest dobra ... a po zurawinie widzę ze cukier mam dobry 😊😊
 
Dołączam swoją, może będzie jaśniejsza niż ta pisana długopisem 😂👍Brakuje tam płatków mydlanych albo proszku ale wydaje mi się, że wszystko jest. Rozm nie pisałam bo bd kupować wszystko 56-62 wolę większe niż za małe.
Taguje #listawyprawkowa
 

Załączniki

  • PicsArt_08-05-11.35.26.jpg
    PicsArt_08-05-11.35.26.jpg
    219,3 KB · Wyświetleń: 138
Moje wyniki dzisiejszej glukozy to 82/213/183. Wizytę u ginekologa mam za tydzień. Jutro zadzwonię do innego żeby dostać skierowanie do diabetologa. Myślicie, że dostanę od razu insulinę czy dieta czy jak to wygląda?
 
Kurde wizytę mam za tydzień u mojego ginekologa. Myślałam, że w Medicover uda mi się umówić teleporadę, ale najbliższy termin też dopiero w poniedziałek. Długo czeka się na termin u diabetologa? Bo chyba tej insuliny ginekolog nie przepisuje?
 
Dziewczyny pomocy. Takie skurcze mnie w nocy dopadają ze spac nie idzie. 2 razy zapomniałam magnezu i odrazu takie skurcze a gdzie do końca a i ta senność mnie dopadła🤦‍♀️ nie mówiąc już o braku pamięci. Nic co naturalne mi do gardła nie podchodzi cacao czekolada nawet banany mi nie smakują 🙄 wizyte mam 23.08 szybciej do położnej sie dodzwonię. Ma któraś taki problem jak ja 😕
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Takie skurcze mnie w nocy dopadają ze spac nie idzie. 2 razy zapomniałam magnezu i odrazu takie skurcze a gdzie do końca a i ta senność mnie dopadła[emoji2356] nie mówiąc już o braku pamięci. Nic co naturalne mi do gardła nie podchodzi cacao czekolada nawet banany mi nie smakują [emoji849] wizyte mam 23.08 szybciej do położnej sie dodzwonię. Ma któraś taki problem jak ja [emoji53]
Rozumiem, że skurcze nóg nie macicy? U mnie wszystko przeszło po Magne B6 Forte, a oprócz tego pije codziennie dwa litry wody Muszynianki (jak kiedyś sprawdzałam to miała największą zawartość magnezu). I muszę przyznać, że od kiedy mój poziom magnezu wreszcie mieści się w normie to i zmęczenie odczuwam mniejsze, więc same plusy (no chyba, że nie śpię pół nocy bo tak męczy mnie zgaga to wtedy już nic nie pomoże [emoji849]).
 
Do góry