reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mój lekarz nic mi nie mówił ze mam brać badałam magnez 3 miesiące temu na własna rękę.. to miałam w normie. Ale teraz na pewno już spadł.. boje się ze to coś poważnego wywoła porod albo coś :// co myślicie martwić się czy nie????
mi poziom magnezu sprawdza endokrynolog, podobnie wit.D, zelazo, ale wyniki pokazuje ginekologowi.
Moja Pani endokrynolog, bardzo fajna kobieta, mam z nia lepszy kontakt niz z ginekologiem, mowi, ze niedobor magnezu w ciazy jest bardzo niebezpieczny, moze nawet wywolac przedwczesny porod
 
reklama
mi poziom magnezu sprawdza endokrynolog, podobnie wit.D, zelazo, ale wyniki pokazuje ginekologowi.
Moja Pani endokrynolog, bardzo fajna kobieta, mam z nia lepszy kontakt niz z ginekologiem, mowi, ze niedobor magnezu w ciazy jest bardzo niebezpieczny, moze nawet wywolac przedwczesny porod
pytalam mojego ginekologa jakie objawy maja mnie zaniepokoic (poziomu magnezu), to powiedzial, ze skurcze, ale np rak, takie nietypowe
 
Jeśli chodzi o seks - nie mieliśmy zakazu, ale na pewno mam mniejszą ochotę, niż przed ciążą - a co za tym idzie, jest dużo rzadziej. Czasami raz w tygodniu, a zdarzyło się i raz na dwa tygodnie. I generalne jest tak, że nawet jak myślę, że nie mam ochoty, to jak partner coś tam zacznie, to się mocno rozkręcam. Tylko on się trochę boi inicjować, bo boi się, że się źle czuję, albo coś :) A poza tym, jak były te upały, to oboje nie mieliśmy nawet siły :) Ja bardziej obawiam sie tego, że mam bardzo intensywne orgazmy - a co za tym idzie skurcze. Zastanawiam się, czy to jakoś nie rozkręci akcji porodowej :)

A co do szkoły rodzenia - my zaczynamy jutro, ale online. Mamy spotkania dwa razy w tygodniu po 3,5 godziny - więc dość długie :) Natomiast zależało mi, żeby uczestniczył w tym też mój partner. Bo owszem, ja mogę przeczytać książki, artykuły, itd. o pielęgnacji, porodzie - ale chcę, żeby mój ukochany też miał świadomość tego, jak np. może mi pomóc w czasie porodu, jka to wszystko się odbywa, itd. To nasze pierwsze dziecko, więc na pewno nam nie zaszkodzi :) A dodatkowo i tak będziemy chcieli umówić się na takie indywidualne spotkania z położną przed porodem i później po porodzie :)
 
Czy prócz witamin np prenatal duo bierzecie jeszcze magnez?? Coś mi powieka skacze ostanio i mam skurcze łydek:/ i się martwię chyba powinnam brać magnez
Ja łykam Prenatal Duo i dodatkowo 3x1 Magne B6 Forte

tez mi drgała powieka i miałam skurcze łydek, po 2 tygodniach brania magnezu wszystko przeszło:)
 
reklama
A zabieracie swoje drugie połówki na porodówkę? Ja się waham, bo mój ma specyficzne poczucie humoru a w bólu babki są w stanie wiele powiedzieć jak i zrobić 🤣🤣
 
Do góry