reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja mam właśnie 150.

A z tą szkołą rodzenia to nie wiem co zrobić 😕
Ja mam szkole rodzenia online plus będą zajęcia praktyczne indywidualne dla pary i prowadzi to położna którą wybrałam na nfz. Mi to akurat bardzo dużo daje ale są bardzo różne tematy. Ostatnio nawet przegląd szpitali z moim mieście z plusami i minusami, spotkanie z fizjoterapeuta uroginekologiczny itd. Ale ja też mam zerowe doświadczenie z dziećmi :) może spróbuj się zapisać, jak ci się nie spodobają zajęcia to zawsze można zrezygnować :)
 
Co do szkoły rodzenia to dziś idę na spotkanie z położna do której jestem zapisana w przychodni (ona też prowadzi zajęcia w szkole rodzenia) i ma mi wszystko opowiedzieć itp :)
 
Zaczęła mnie martwić jedna rzecz ostanio. Przy schylaniu się albo wstawaniu z łóżka bolą mnie mięśnie brzucha, jakby się tam coś rozrywało od środka. Nie wiem czy to normalne. Ciężko na przykład buty założyć przez ten ból przy schylaniu się. Też tak macie?
 
Zaczęła mnie martwić jedna rzecz ostanio. Przy schylaniu się albo wstawaniu z łóżka bolą mnie mięśnie brzucha, jakby się tam coś rozrywało od środka. Nie wiem czy to normalne. Ciężko na przykład buty założyć przez ten ból przy schylaniu się. Też tak macie?
Nie powinnaś używać mięśni brzucha do podnoszenia się i przyczylania. W ciąży na takim etapie ważne by się podpierać i wstawać od boku, a schylac się na kolanach. W żadnym wypadku nie obciążać brzucha. Właściwie mięśnie są już po bokach, nie na środku i obciążamy macicę nie mięśnie
 
reklama
Ja biore i to całkiem sporo, teraz 3 tabletki, wczesniej 4, ale ja wiem, ze mam niedobor magnezu, sa tez wody do picia z magnezem
Mój lekarz nic mi nie mówił ze mam brać badałam magnez 3 miesiące temu na własna rękę.. to miałam w normie. Ale teraz na pewno już spadł.. boje się ze to coś poważnego wywoła porod albo coś :// co myślicie martwić się czy nie????
 
Do góry