reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej! Jestem i ja po wczorajszych prenatalnych 🙂 ale numer! Okazało się, że dzidzia zrobiła psikusa i zamiast dziewczynki będzie chłopak! 🙂 Siusiak schowany był za pępowina i nie było widać 🙂 wszystko w normie, warga i podniebienie całe także wszelkie obawy rozwiane 🙂miłego dnia 😘
 
reklama
Hej! Jestem i ja po wczorajszych prenatalnych [emoji846] ale numer! Okazało się, że dzidzia zrobiła psikusa i zamiast dziewczynki będzie chłopak! [emoji846] Siusiak schowany był za pępowina i nie było widać [emoji846] wszystko w normie, warga i podniebienie całe także wszelkie obawy rozwiane [emoji846]miłego dnia [emoji8]
Fajny psikus[emoji3]. Chyba, że już robiłaś zakupy dla dziewczynki [emoji23]!
 
Cześć dziewczyny, odkąd jestem w ciąży zaczęły mnie boleć wyżynające się ósemki, wcześniej wystarczyła drobna wizy u stomatologa i jakiś laser antybakteryjny ale od wczoraj strasznie spuchłam i ból jest niedowytrzymania i prawdopodobnie będę musiała jedną z nich usunąć. Nie ukrywam-strasznie się tego obawiam będąc w ciąży. Powiedzcie mi co wy o tym myślicie? Bo taki zabieg wiąże się ze znieczuleniem, antybiotykiem i jakimiś lękam przeciwbólowymi.... Czy to może mieć wpływ na dziecko?
 
Cześć dziewczyny, odkąd jestem w ciąży zaczęły mnie boleć wyżynające się ósemki, wcześniej wystarczyła drobna wizy u stomatologa i jakiś laser antybakteryjny ale od wczoraj strasznie spuchłam i ból jest niedowytrzymania i prawdopodobnie będę musiała jedną z nich usunąć. Nie ukrywam-strasznie się tego obawiam będąc w ciąży. Powiedzcie mi co wy o tym myślicie? Bo taki zabieg wiąże się ze znieczuleniem, antybiotykiem i jakimiś lękam przeciwbólowymi.... Czy to może mieć wpływ na dziecko?
Niefajne bardzo no ale musisz to przecież zrobić dla swojego dobra. Nie wytrzymasz przecież do porodu a potem Kp ewentualnie i małe dziecko to tez nie będzie ci po drodze. Nie możesz teraz tego zaniedbać. Stomatolog na pewno dopasuje odpowiednia terapie. Powodzenia! Sama wybieram się na dniach do dentysty. Liczę jedynie ze na higienizacji się skończy.
 
Ja po połówkowych 🙂
W końcu spotkałam się z moim dzidziulkiem. Z maluszkiem wszystko wporządku, rośnie i rozwija się dobrze.
Płeć potwierdzona - w brzuszku rośnie Nam mały mężczyzna 💚🙂💙.
Z badań jestem bardzo zadowolona, czułam się poinformowana i zaopiekowana. Oby tak dalej 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, odkąd jestem w ciąży zaczęły mnie boleć wyżynające się ósemki, wcześniej wystarczyła drobna wizy u stomatologa i jakiś laser antybakteryjny ale od wczoraj strasznie spuchłam i ból jest niedowytrzymania i prawdopodobnie będę musiała jedną z nich usunąć. Nie ukrywam-strasznie się tego obawiam będąc w ciąży. Powiedzcie mi co wy o tym myślicie? Bo taki zabieg wiąże się ze znieczuleniem, antybiotykiem i jakimiś lękam przeciwbólowymi.... Czy to może mieć wpływ na dziecko?
Ja miałam problem z ósemką w pierwszym trymestrze. Mój lekarz mówił, że bezpieczniej usunąć od drugiego trymestru. Na szczęście u mnie ból przeszedł po kilku dniach. Ale było ciężko, brałam apap cały czas i dosłownie wyłam z bólu, a potem miałam taki szczękościsk, że żywcem bym sobie dała wyrwać. Ale przeszło. Powinnam wyrwać ta ósemke teraz, ale skoro nie boli - liczę, że się uda po rozwiązaniu.
 
Do góry