reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Gratuluję wszytskim przyszłym mamom 😘 sama jestem po raz pierwszy w ciąży, i myślę, że taka grupa wsparcia mi się przyda 😉. Okres miałam ostatni 10 lutego. Wczoraj zrobiłam test i piękne 2 kreseczki 😉 wg kalkulatora termin wypada 17 listopada, sama mam urodziny 23 to zrobiłabym sb świetny prezent. Dodam że w tym roku stuknie mi 30.

Wiadomo trochę stresik jest, aby wszytsko było dobrze. Narazie czuje się dobrze, lekko pobolewa brzuch, piersi bolą, mdłości jako tako nie mam, ale zauważyłam więcej sliny. Mieszkamy w UK, tutaj wszystko trochę inaczej wygląda, ale myślę że damy sb radę. Mamy zamiar wracać do Polski, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało. Moz ektoras z Was też mieszka w UK? 😉

Cześć dziewczyny! Ja mam prawie tak jak Natalia :D pierwsza ciąża, 2 tygodnie temu stuknęła mi 30stka, termin wyliczony na 17.11! Bardzo potrzebuję grupy wsparcia, bo jestem gadułą, a na razie oprócz męża nie wie nikt i umówiliśmy się, że pierwszy trymestr siedzimy cicho :)
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja mam prawie tak jak Natalia :D pierwsza ciąża, 2 tygodnie temu stuknęła mi 30stka, termin wyliczony na 17.11! Bardzo potrzebuję grupy wsparcia, bo jestem gadułą, a na razie oprócz męża nie wie nikt i umówiliśmy się, że pierwszy trymestr siedzimy cicho :)
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim!
Witaj,
Spadlas mi z nieba :Dja jestem Justyna, juz mnie 30 goni w sierpniu dogon,i termin mam dzien przed toba , a gadula ze mnie nie mala😂🤣 i lubie jak ktos jest taka gadułą jak ja! 😍
 
Każdy może mieć gorszy dzień tym bardziej kobieta w ciąży [emoji6] oby dzisiejszy był lepszy Ja w poprzedniej ciazy brałam przez 4 tygodnie tzn od 6 tygodnia do 10.Witamy [emoji846]Ja już powiedziałam praktycznie wszystkim co chciałam powiedzieć [emoji85]
Domi, też miałaś plamienia?
 
Dziń dybry mordeczki[emoji846]
Smaku brak, węchu brak.
Od siódmej na nogach. Kawy nie pije bo i tak nie czuje co piję [emoji1787]
Witam wszystkie nowe dziewczyny.
@nimitii trzymam kciuki za betę.
Widzę chwalicie się pupilami[emoji7]cudne psiaki.
Ja mam suczkę, wzięłam do adopcji. Biedna jako mały szczeniak znaleziona w kartonie w lesie. Pół roku walczyliśmy o jej zaufanie. Pierwsze 2 msc. musieliśmy ją znosić ze schodów i wnosić bo nie umiała chodzić po nich. Każdy podniesiony głos lub gwar to przerażenie w jej oczach. Jak sobie to przypomnę to masakra. Teraz jest u Nas 2 rok. Całkiem inny pies.
Ja to jestem typowa psiara. Wzięłabym przygarnęła wszystkie. Niestety oboje pracujemy dużo więc jeden psiak tylko wchodził w grę.
 
Witam sie dzis w 4t3d. Szykuje sie o roboty. Mam dzis mega lenia, a w pracy tłum pacjentów juz czeka 😭 no ale chwytam byka za rogi byle do 16tej
O u mnie też dzisiaj 4t3d :) Mi się też nic nie chce dzisiaj, ale pocieszam się ze piątek ☺️

Mam dzisiaj dzień nie jedzenia, wczoraj mogłam zjeść totalnie wszystko, a dzisiaj bleee, oprócz tych ciastek owsianych z biedronki 😂
 
Cześć dziewczyny. Gratuluję wszytskim przyszłym mamom 😘 sama jestem po raz pierwszy w ciąży, i myślę, że taka grupa wsparcia mi się przyda 😉. Okres miałam ostatni 10 lutego. Wczoraj zrobiłam test i piękne 2 kreseczki 😉 wg kalkulatora termin wypada 17 listopada, sama mam urodziny 23 to zrobiłabym sb świetny prezent. Dodam że w tym roku stuknie mi 30.

Wiadomo trochę stresik jest, aby wszytsko było dobrze. Narazie czuje się dobrze, lekko pobolewa brzuch, piersi bolą, mdłości jako tako nie mam, ale zauważyłam więcej sliny. Mieszkamy w UK, tutaj wszystko trochę inaczej wygląda, ale myślę że damy sb radę. Mamy zamiar wracać do Polski, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało. Moz ektoras z Was też mieszka w UK? 😉
Ja 🤚 mieszkam w Szkocji 😉
 
Kochane dołączam do listopadowych mamusiek😆 ostatnia 🐒 04.01.2021r test pozytywny 01.03.2021 (25dc). Wczoraj wizyta u lekarza - ciąża potwierdzona 😁😁😁
 

Załączniki

  • 1615538688910.jpg
    1615538688910.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry