reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja w poprzedniej ciąży byłam jakoś w 10 TC - czułam się fantastycznie. Niestety po wczasach wróciłam bez silnika wogle lekarz uznał że pewnie w samolocie lub na lotnisku była zagrzybiona klimatyzacja. Kazał odpoczywać i się nawadniać, także tydzień później spędziłam w łóżku. W tym roku mieliśmy lecieć w czerwcu a potem starać się i dziecko, wyszło trochę inaczej. Chyba w tym roku zrezygnujemy z wczasów zagranicznych ale planujemy pojechać w Polsce gdzieś na krótki urlopik be 4-letniej córki by naładować baterie prze zmianami jakie w listopadzie nadejdą
 
reklama
my też mamy wesele w czerwcu : ) nie wiem jak będę wyglądać jak mały słonik hehe ale fajnie bo ciepło luźna sukienka i do przodu :)
 
Cześć dziewczyny. Miłego dnia wszystkim życzę. Ciągle Was podczytuję. U mnie objawy pełną parą. Nic nie mogę jeść, a do przodu już 2kg, a startowała z wagą 54kg. Wczoraj jedynie co zjadłam, to kanapkę z Nutellą i ogórkiem konserwowym.
Wizytę mam w niedzielę na 15.00 i USG. Załamię się jak nic nie zobaczę, bo już chodzę posr*na ze strachu, że coś nie tak, albo puste jajo.
 
ja wczoraj zjadłam śledzika na raz tak miałam ochotę i na raz poszłam do toalety :p heheh ta ciąża zupełnie inna pełna zmian,niespodzianek, objawów itd....pierwsza rewelacja do 6mc pracowałam i czułam się super
 
Ja mam wesele brata 31.08 więc czekam jak to będzie z brzuchem i kiecke na ostatnią chwilę kupię. Co do wakacji to my zakopane w czerwcu chcemy odwiedzić, tylko się zastanawiam co ja tak będę robić? Bo trasy, które zawsze robiliśmy to nie za bardzo w ciąży [emoji848]
 
Ja mam wesele brata 31.08 więc czekam jak to będzie z brzuchem i kiecke na ostatnią chwilę kupię. Co do wakacji to my zakopane w czerwcu chcemy odwiedzić, tylko się zastanawiam co ja tak będę robić? Bo trasy, które zawsze robiliśmy to nie za bardzo w ciąży [emoji848]
Ja mam wesele corki koniec sierpnia
 
reklama
Do góry