reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

to jednak chyba mi źle powiedział muszę zmienić lekarza trzeba dwutorowa chodzić :)

Zakres normy wynosi od 0,32 do 5,0 mU/l. Inaczej sytuacja wygląda u kobiet w ciąży czy dopiero planującej założenie rodziny. U takich pacjentek wartości powyżej 2,5 mj/l są powodem do niepokoju i konieczne jest wykonanie dalszych badań.
 
reklama
też nas korci gdzieś polecieć, jak co roku, ale jakoś zeżrą mnie chyba wyrzuty sumienia (finansowo), za wycieczkę miałabym całkiem niezły wózek :D
chyba poczekamy ze dwa lata, z dwuletnim dzieciaczkiem już na spokojnie można gdzieś sie wybrac :)
 
Też miałam lecieć za granicę na wakacje.
Zadatek już wpłacony, ale rezygnuję.
Jednak za bardzo bym się stresowała....a gdyby coś. Poza tym takie wakacje w ciąży to nie są dla mnie 100% wakacje, ja lubię leżeć na słońcu i się smażyć, wypić jakiegoś drinka, zwiedzać (a nie wiem czy z brzuchem i temp.powyzej 30stopni miałabym na to siłę)
 
Dzień dobry!

Choć nie tak dobry bo obudziłam się o 2:00 w nocy i nie mogłam zasnąć do 5:00 ‍♀️

W dodatku mój syn przez ta zmianę czasu chodzi mi spać o 23:00 ehhh

Ja bym się bała latać samolotem będąc w ciąży ;)

Mnie jakoś przestały piersi bolec, ciekawe czy mdłości tez ustaną, bo szczerze mówiąc trochę to męczące.

Wizyta za tydzień w środę wiec jeszcze trochę,a już się nakręcam ‍♀️
 
Dziewczyny, watek prywatny zakładamy w piątek [emoji16] Chyba że któraś chce się za to zabrać szybciej to proszę [emoji4]

W Lidlu są zawsze bardzo fajne ciuchy ciążowe, były jakieś 2 tygodnie temu może coś u Was zostało, luknijcie. Ja mimo że byłam dopiero po becie to kupiłam jedne legginsy [emoji14] Ale mówię w domu mam chyba z 5 par spodni (polowałam na używki na allegro i olx [emoji4]). Za parę nie dałam więcej jak 25zł [emoji4]

Za granicą byłam w marcu na wakacjach, zaraz po dowiedziałam się o ciąży więc w tym roku już odpuszczamy. Ale w pierwsze ciąży w 20tyg byłam w Paryżu i wdrapywałam się na piechotę po schodach na wieże Eiffle'a [emoji14] najważniejsze to żeby ciąża się rozwijała prawidłowo i mieć zaświadczenie od lekarza że nie ma przeciwwskazań i który to tc. Mnie akurat nikt nie pytał, ale wtedy miałam maleńki brzuszek [emoji4]
 
reklama
Do góry