reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja mam wesele brata 31.08 więc czekam jak to będzie z brzuchem i kiecke na ostatnią chwilę kupię. Co do wakacji to my zakopane w czerwcu chcemy odwiedzić, tylko się zastanawiam co ja tak będę robić? Bo trasy, które zawsze robiliśmy to nie za bardzo w ciąży [emoji848]
Chodzić po Krupówkach haha :p Znam osoby które pokonują w ciąży lekkie górskie trasy ale to zależy od samopoczucia
 
reklama
Chodzić po Krupówkach haha [emoji14] Znam osoby które pokonują w ciąży lekkie górskie trasy ale to zależy od samopoczucia
Nie Krupówki nie dla mnie. Jakieś lekkie trasy wybierzemy i tyle. Zresztą teraz z dzieckiem jedziemy, które już się nie da w nosidło włożyć to tym bardziej rekreacja i podziwianie z dołu hehe.
 
Dziewczyny te ktore sa obeznane ze slaska .Dopiero swojego ginekologa man w dziesiatym tygodniu .I wtedy bedziemy umawiac sie na badania I wiecie Ona mnie wysle do Rudy Slaskiej ,a ja sama od siebie chcialabym isc gdzies na slasku na prenatalne .Tu prosba do tych co cos wiedza na ten temat.W internecie znalazlam w Zorach sondometico (chyba dobrze nazwe napisalam).Jest tez taki Michal Graniczka ginekolog z Katowic .Bede wdzieczna za kazda sugestie
 
No cóż sytuacja z wakacjami rozwiązana bo pogadałam z mężem i on nie jest za wakacjami za granicą w moim stanie więc pozostaje nam Polska. Na majówkę już mamy wykupiony pensjonat więc i pewnie podobnie zrobimy w lipcu w innym miejscu po prostu. u nas jeszcze zawsze jest opcja urlopu u rodziców na mazurach xd. W ogóle to męża od poniedziałku prawie nie widzę bo z jednej pracy jedzie do drugiej i tak cały tydzień,przyszły również tak będzie wyglądał. Jedynie na weekend jedziemy do znajomych to się że tak powiem zobaczymy :p także siedzę sama w domu, dziś zrobię pierogi dla rozrywki hehe :)
I widzę że w tym roku wszystkie na wesela idziemy,ja też mam przynajmniej dwa, czerwiec i sierpień. Może jeszcze wrzesień ale to nie pewne. Na te czerwcowe idziemy na pewno,sierpniowe mam nadzieję też, zobaczymy jak te wrześniowe czy będę w stanie.
 
Dziewczyny te ktore sa obeznane ze slaska .Dopiero swojego ginekologa man w dziesiatym tygodniu .I wtedy bedziemy umawiac sie na badania I wiecie Ona mnie wysle do Rudy Slaskiej ,a ja sama od siebie chcialabym isc gdzies na slasku na prenatalne .Tu prosba do tych co cos wiedza na ten temat.W internecie znalazlam w Zorach sondometico (chyba dobrze nazwe napisalam).Jest tez taki Michal Graniczka ginekolog z Katowic .Bede wdzieczna za kazda sugestie
Skąd jesteś dokładniej? Mój ginekolog robi prenatalne i to w całkiem przyzwoitej kwocie ale nie wiem czy Ci się opłaca tyle jechać (Jastrzębie-Zdrój)
 
reklama
Ja jak dobrze pójdzie to w czwartek na bete albo dopiero w przyszłym tygodniu. Niestety mieszkam w holandii i tutaj nie tak prosto .

Hej ;)
Ja tez w Holandii mieszkam i zastanawiam się gdzie można iść na betę. Wizytę w klinice mam dopiero na 30.4
Na szczescie jadę do Polski na święta to może tam zrobię będę.
Pozdrawiam
 
Do góry