reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Moje dzieci też już wiedzą, początkowo był etap wybierania imienia. Nie chcieliśmy ukrywać przed nimi tej informacji.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam ciągle jakieś ale w głowie. Ciągle za mną chodzi, że może jednak coś nie tak i nie ma sensu informować.
 
ja narazie nie mówię mam większy dystans do takich wiadomości czekam na odpowiedni moment mam nadzieję, że się ucieszy :)
 
Ehh na samą noc się jeszcze rozklejam włączając filmiki z usg z 9 tygodnia.. Obym coś podobnego zobaczyła we wtorek :) i oby ten nadchodzący cały tydzień był pełny samych dobrych wizyt [emoji177][emoji64] spokojnej nocy wszystkim [emoji8]
 
Pytanie do dziewczyn, co są lub kiedyś były na L4. Prodilyscie lekarza o zwolnienie, czy sam zaproponował? Czuję się fatalnie, pomimo że o tym mówiłam lekarzowi to to olał. A mi coraz ciężej wytrzymać w pracy. Potrzebuje L4 do czasu aż mdłości ustąpią
U mnie lekarz sam zaproponował zwolnienie. Pracuję w przedszkolu,powiedział że nie ma co ryzykować.
 
reklama
Jakimś cudem udało mi się zwlec z łóżka. Fatalnie się czuję, ciągle mnie mdli, nie mam siły. Wczoraj wieczorem miałam 37,7°C. Dzisiaj wstałam z bólem głowy. Wizytę u gina mam o 16:45 (aby dotrwać do tej godziny). Poproszę lekarza o tydzień L4. Nikt mi urlopu nie podpisze, bo koleżanka na równoległym stanowisku dzisiaj na zajęcia na uczelni (robi dr) a jutro ma badania okresowe lekarskie. Ciekawe czy w końcu lekarz założy mi kartę ciąży i czy usłyszę bicie serca. Dzisiaj jestem w 8t2d ale ciąża podobno młodsza. Zobaczymy...
 
Do góry