reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

W pierwszej ciąży na każdej wizycie mnie gin pytała czy już chce iść na l4 :p i tak do 8mc. Później już nie darowała ;) teraz też pytała. Ja dziś do południa ok. A teraz mega mdłości :%
 
reklama
Powiem Wam że te mdłości w pracy są okropne. W domu można się położyć i przeczekać a tak to lipa :/
 
Dzięki dziewczyny, pocieszyłyście mnie trochę z tym brakiem objawów. Nie ukrywam jednak, że jest to bardzo stresujące, pomimo że bardzo wygodne, jem co chcę i robię wszystko jak wcześniej, bo czuję się rewelacyjnie :) echh byle do wizyty :)
 
No tak. Zależy :) moja 7latka chętnie poleżakuje ze mną ;)
Z kolei mój niespełna 2latek nie bardzo [emoji23]
Teraz doceniam ten odpoczynek psychiczny jak chodziłam do pracy. Na szczęście mój K po pracy zazwyczaj przejmuje obowiązki więc czasami można chwilę odetchnąć [emoji846]
 
Ja się zastanawiam kiedy powiedzieć starszakowi. On się bardzo ucieszy bo męczy nas już od dawna o rodzeństwo. Nawet imię dla brata wybrał jakby co [emoji23]
 
Ja musiałam dość szybko powiedzieć mojej 4-latce bo jest dość duża i zbudowana (110/21kg) a ja to 164cm/55 kg a lubiana by ją podnosić na rękach. Bardzo się cieszy, często głaszcze brzuch itd. moim zdaniem nie ma co zwlekać
 
reklama
Do góry