reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Jak wasze szefostwo przyjęło informacje o ciąży? Bo ja pracuję w dwóch firmach, ze względu na czynniki szkodliwe w jednej z nich musiałam poinformować prezesa już w 5t, w drugiej ze względu na brak wystarczającej liczby pracowników przełożony któremu powiedziałam o ciąży w 5t poprosił mnie w 7t5d o poinformowanie kadr i tak też zrobiłam. Generalnie dziwiłam się jak różne mogą być reakcje
 
reklama
1.04 16.40 asiakkk94
1.04 19:40 Inezka1991
1.04 Leksa

Powodzenia dziewczyny! @empuse Tobie również! Dziewczyny dopisujcie się do listy z wizytami [emoji4]
 
Ja usłyszałam gratulację od dyrektora i zostałam wypytana o termin, było bardzo pozytywnie. Nie wiem jaka była reakcja wyżej, choć tutaj zakładam że padły niestosowne komentarze, ale to już spadło na niego ;)
 
Jak wasze szefostwo przyjęło informacje o ciąży? Bo ja pracuję w dwóch firmach, ze względu na czynniki szkodliwe w jednej z nich musiałam poinformować prezesa już w 5t, w drugiej ze względu na brak wystarczającej liczby pracowników przełożony któremu powiedziałam o ciąży w 5t poprosił mnie w 7t5d o poinformowanie kadr i tak też zrobiłam. Generalnie dziwiłam się jak różne mogą być reakcje
Mi szefowa kibicowala zeby wreszcie udalo sie zajsc w ciążę, wiec o in vitro tez wiedziała i jak sie udalo to sie bardzo cieszyla :)
 
Dziewczyny, czy któraś tak jak ja nie na ŻADNYCH objawów, oprócz lekkiego bólu piersi? Dzisiaj 8+2, a u mnie do tej pory nic się nie pojawiło i im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej jestem przerażona :( USG dopiero za tydzień.
u mnie też dzisiaj 8+2, tylko piersi lekko pobolewają, baaardzo się cieszę że nie wymiotuję (odpukać!)
 
Witam się dziewczyny. Przez weekend mnie nie było bo miałam strasznego doła i prawie cały przeplakalam. Tak bardzo boję się dzisiejszej wizyty [emoji17]
 
reklama
U mnie w jednej z firm Prezes którego nie znoszę pogratulował itd - bardzo pozytywnie. W drugiej firmie ze względu że jest to 600 osobowa działalności prywatna, zaświadczenie zaniosłam do kadr do Właściciel jest cholerykiem u którego ciężko popaść o dobry humor. Od koleżanki słyszałam, że był u Dyrektora i powiedział że za Ch*ja nie zatrudni więcej kobiety, a na innym spotkaniu powiedział że nie może być takich działów gdzie na newralgicznym stanowiskach znajdują się kobiety.( Tym działem jest m.in.Laboratorium gdzie jestem kierownikiem ). Miałam ambicje pracować jak najdłużej ale nie wiem czy jest sens, bić się każdego ranka że sobą by wstać do pracy a poszanowania zero...
 
Do góry