reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
U mnie 5+4, czuje się jakby przejechał mnie pociąg 3x. Raz że jestem rozbita emocjonalnie, dwa boję się ciąży bliźniaczej (po czytaniu na internetach o bliźniakach jednojajowych) i trzy... noc fatalna. Roczniak najpierw nie chce iść spać, później się budzi co dwie godziny. Jeszcze mi kurcze teraz zęby brakują do szczęścia [emoji849]

@Jivka możesz mnie zapisać na 5.04 - to będzie wizyta serduszkowa albo 2x serduszka.
 
hej dziewczyny!
w tygodniu lecę na usg zobaczyć co tam u fasoliny, 9tc, to powinna troszkę podrosnąć :)
udało mi się umówić na badania prenatalne na 30.04 (będzie to 12+2), do lekarza z certfikatem (cieszy mnie to, bo u niego cieżko z terminami ) :)
 
Ja nic nie widzę, bo nie chce otworzyć buźki ale następne w kolejce są właśnie trójki [emoji85]
Tiruriruuuu u Mojej juz prawie 3 msc się rżną i dopiero teraz widać jak JEDNA się przebija. To najgorsze zeby ever... no coz... drugie bedzie zabkowalo tak, ze nawet nie zauwaze kiedy [emoji23]
A tak na serio to pozostałe zeby tak było ze zauważyłem jak już byly. Tylko te 3...
 
reklama
Do góry