reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Kochana gratulacje! Powiedz mi, bo to mnie bardzo interesuje (chciala bym blizniaczki) cxy mialas 1 pecherzyk dominujacy? I to on sie podzielil na 2 zarodki?
Ja też chciałam bliźniaki przy pierwszej ciąży. Teraz raczej nie, boję się że nie dam sobie rady, że coś może być z ciążą nie tak, że będę musiała leżeć w szpitalu, a mój syn będzie daleko od matki...

Ja to inna bajka. Jestem po ivf, drugiej z kolei. Podany został jeden zarodek, ale mógł się podzielić. Naturalnie staraliśmy się 4 lata i nie zaskoczyło.
 
Odcinek piersiowy 2 kregi wybuchowo złamane-odcinek szyjny 1 krąg ( sam się zrosl) :) tak u mnie będą wizyty ginekologiczno- ortopedyczne :rolleyes2:;)
No to nieźle. Najgorsze to jest to że ani za bardzo z lekami nie wejdziesz ani elektroterapia zostaje naprawdę Ci się oszczędzać [emoji3526]ale będzie dobrze [emoji846]
 
Mi chyba tak, bo ciagle odpinam guzik od spodni
Przeraża mnie to że ja też wieczorem odpinan guzik od spodni tak mi brzuch wywala, ale nie na poziomie macicy tylko dużo wyżej, ale wzdęcia to u mnie nornwlny objaw wczesnej ciąży [emoji16]
Ja też chciałam bliźniaki przy pierwszej ciąży. Teraz raczej nie, boję się że nie dam sobie rady, że coś może być z ciążą nie tak, że będę musiała leżeć w szpitalu, a mój syn będzie daleko od matki...

Ja to inna bajka. Jestem po ivf, drugiej z kolei. Podany został jeden zarodek, ale mógł się podzielić. Naturalnie staraliśmy się 4 lata i nie zaskoczyło.
Fakt bliźniaki to większe obciążenie organizmu, ale póki co się tym nie martw [emoji4]
 
reklama
Do góry