reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Też już po wizycie i troszkę wystraszona jestem. Jest pęcherzyk i ciałko żółte... albo i dwa. [emoji33] Za tydzień dowiem się czy nie goszczą u mnie bliźniaki jednojajowe, czy to tylko echo USG płata nam figla.
Gratulacje że już jest taki progres! [emoji7][emoji64] Na tym forum ostatnio sporo bliźniaków to może się zarazilaś [emoji1]
 
reklama
Kurde a mnie tak jakoś wysypuje.. Ciągle nowe jakieś syfki i do tego na dekoldzie gdzie nigdy nie miałam [emoji33] dziewczynka na bank chociaż wszyscy mówią że widać po mnie ze się na twarzy zmieniam i chłopak będzie :D
W każdym razie, jak moge próbować to zwalczyć? Smaorwalam sudocremem ale nic nie daje, chciałam delikatnie. Mam jakieś wysuszajace produkty na bazie alkoholu ale czy można?
 
Kurde a mnie tak jakoś wysypuje.. Ciągle nowe jakieś syfki i do tego na dekoldzie gdzie nigdy nie miałam [emoji33] dziewczynka na bank chociaż wszyscy mówią że widać po mnie ze się na twarzy zmieniam i chłopak będzie :D
W każdym razie, jak moge próbować to zwalczyć? Smaorwalam sudocremem ale nic nie daje, chciałam delikatnie. Mam jakieś wysuszajace produkty na bazie alkoholu ale czy można?
Olejek z drzewa herbacianego. Kropelka na patyczek i smarować. Powinno trochę złagodzić.
Mi się buzia poprawiła chociaż nigdy w sumie nie miałam z nią większych problemów. Może drugi chłopak [emoji7]. Chociaż moja mama liczy na dziewczynkę bo ma samych wnuków. I nawet wspomniała właśnie o bliźniakach bo sama jest z bliźniaków i jej siostra też miała.[emoji23]
 
Mnie czasami pobolewa, ale właśnie rzadko i to mnie martwi [emoji16] Wolałabym żeby konkretnie ciągnęło bo wtedy wiem że jest ok [emoji4]
a mnie znów za mocno chyba boli już sama nie wiem lekarz mnie zmartwił, że w pieszych tyg nie powinno boleć bo można poronić itd... leżeć i tyle nie mam wyjścia
 
reklama
a mnie znów za mocno chyba boli już sama nie wiem lekarz mnie zmartwił, że w pieszych tyg nie powinno boleć bo można poronić itd... leżeć i tyle nie mam wyjścia
Wiesz, ja bardzo niedawno byłam w ciąży i jak w 1 trymestrze mówiłam że boli jak na okres i ciągnie to mówił mi lekarz że super... W ciąży z córką na pewno tak nie bolało, a teraz też słabo boli także nie wiem. Na pewno zaufaj lekarzowi, jak masz leżeć to leż i tyle [emoji4]
 
Do góry