reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Spokojnie dziewczyny! Ja ciąży bliźniaczej się boję hehe za tydzień się dowiem. Mam jednak nadzieję, że to echo bo różne historie słyszałam o takich ciążach, a ja też mam nie zawesoło z krzepliwością krwi.
Kochana gratulacje! Powiedz mi, bo to mnie bardzo interesuje (chciala bym blizniaczki) cxy mialas 1 pecherzyk dominujacy? I to on sie podzielil na 2 zarodki?
 
Kurde a mnie tak jakoś wysypuje.. Ciągle nowe jakieś syfki i do tego na dekoldzie gdzie nigdy nie miałam [emoji33] dziewczynka na bank chociaż wszyscy mówią że widać po mnie ze się na twarzy zmieniam i chłopak będzie :D
W każdym razie, jak moge próbować to zwalczyć? Smaorwalam sudocremem ale nic nie daje, chciałam delikatnie. Mam jakieś wysuszajace produkty na bazie alkoholu ale czy można?
Ja urodziłam dwie dziewczynki i uwierz mi to jak wygladam teraz to chyba bedzie cala druzyna czirliderek.(sorki za spolszczenie ale moj tel plata mi figle. Chyba za trudne slowo) na plecach mam mape swiata doslownie twarz tez tragedia do tego plamy mi sie robia i tak dzisiaj stwierdzilam z psiapsiolka ze albo to wkoncu syn albo sie zestarzalam. Noe smaruje tego nicz przemywam woda i korektor przed wyjsciem a pleca pozwalam wyschnac... Znaczy sie tym syfom na plecach
 
Też już po wizycie i troszkę wystraszona jestem. Jest pęcherzyk i ciałko żółte... albo i dwa. [emoji33] Za tydzień dowiem się czy nie goszczą u mnie bliźniaki jednojajowe, czy to tylko echo USG płata nam figla.
Wow super. A jaka mialas bete? Gratuluję swietnej wiadomości.
 
Gdyby nie to że ogólnie mam brzuch bo mi skóra została po poprzedniej ciąży spora. To by było widać napuchnięte podbrzusze. Czuje dyskomfort jak podciągnę nogi czy się schylę.
Mam dokładnie to samo aczkolwiek dzis zauwazylam ze spodnie mnie pipke cisna nad pipka ale noe na brzuchu rozrastam sie...
 
Wiesz, ja bardzo niedawno byłam w ciąży i jak w 1 trymestrze mówiłam że boli jak na okres i ciągnie to mówił mi lekarz że super... W ciąży z córką na pewno tak nie bolało, a teraz też słabo boli także nie wiem. Na pewno zaufaj lekarzowi, jak masz leżeć to leż i tyle [emoji4]
no będę leżeć nie mam wyścia właśnie jak tak boli to nie super ;/...wszystko w rękach Boga i cudu ze będzie ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry