reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie (6+1) i był zarodek i serduszko! ❤️

Ufff ale się stresowałam, teraz byle dotrwać do 12 tc.

Założono mi kartę i mam zrobić komplet badań. Wizyta za 2 tyg.

Co do hybryd to ja robię, nie ma przeciwwskazań, gdzieś tylko czytałam, żeby przed samym porodem nie malować.

Nie wiem tylko co zrobić z farbowaniem, bo ze bez amoniaku można to wiem ale ja blond i chyba blondy są jednak mocniejsze i pewnie coś tam w składzie maja.

Mi wyskoczyła opryszczka pod nosem i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mogę to czymś smarować czy tak zostawić żeby się samo zagoiło.
 
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie (6+1) i był zarodek i serduszko! ❤

Ufff ale się stresowałam, teraz byle dotrwać do 12 tc.

Założono mi kartę i mam zrobić komplet badań. Wizyta za 2 tyg.

Co do hybryd to ja robię, nie ma przeciwwskazań, gdzieś tylko czytałam, żeby przed samym porodem nie malować.

Nie wiem tylko co zrobić z farbowaniem, bo ze bez amoniaku można to wiem ale ja blond i chyba blondy są jednak mocniejsze i pewnie coś tam w składzie maja.

Mi wyskoczyła opryszczka pod nosem i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mogę to czymś smarować czy tak zostawić żeby się samo zagoiło.
super, że serduszko bije ja też tak miałam 6tydz i serduszko, wizyta kontrolna jutro mam nadzieje że bedzie ok bo wczoraj miałam lekkie plamienie ehh nie wiem ....oby dotrwać do tego 1trymestru
a pazurki i włoski można farbować ale pewnie mniej chemiczną farbą ;-)
 
reklama
Do góry