reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny u mnie wieczór "pełen wrażeń" sąsiad z góry zalał nam kilka pomieszczeń. Mieszkanie na szczęście ubezpieczone ale straty ogromne. Byłam w domu ale lało się z wszystkich ścian więc nie byłam w stanie tego sama opanować. Za nim przyjechała straż pożarna biegałam jak opętana, brzuch mi mega stwardniał od stresu. Póki co zalane 3 piętra z tego co mi wiadome. Boję się że to kolejna rzecz która mogła zaszkodzić maluszkowi.. Oczywiście jestem za wątkiem zamkniętym.
Ojej to współczuję, ale oszczedzaj się teraz ile możesz wezwij jakieś "posiłki "do pomocy jak dasz radę
 
reklama
Ojej to współczuję, ale oszczedzaj się teraz ile możesz wezwij jakieś "posiłki "do pomocy jak dasz radę
Woda już zebrana, pomogli mi strażacy i ściągnęłam mojego z pracy. Niestety ze stresu stwardniał mi brzuch ale już i tak nic nie poradzimy trzeba czekać do jutra. Salonu na szczęście nie zalało więc będzie gdzie spać :)
 
Dziewczyny ja też jestem za zamkniętym:) widzę ze duzo o jedzeniu :) no właśnie się obudziłam i ciągle jeść mi się chce ...Ja jak nie zjem to znowu mdłości straszne i tak wychodzi że co godzinę jem ( boję sie dużej wagi ponieważ przed ciąża paliłam papierosy a teraz nie palę i też daje mi to w kość z podjadaniem ) ...Ja mam 7+5 i też mam delikatny brzuszek... :tak:
 
Od pewnego czasu Was podczytuje i chciałabym dołączyć. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i wszystko na razie jes w porządku. Wg om było 7+4 i termin na 7 listopada, a wg usg 8+1 i termin na 3 listopada. Ctr 16,9 mm i serduszko 160 :)
Niestety dzisiaj dopadło mnie przeziebienie i właśnie chciałam zapytać jak sobie z tym radzicie? Poradzcie ;)
 
Tak Monural na receptę - 1 saszetka i wszystko pięknie wyplukalo - w pierwszej ciazy tez raz brałam - teraz mam wrażenie ze czepia się mnie wciąż coś. A kiedy masz wizytę ??
No własnie u mnie tak samo, jak nie byłam w ciąży to jak ręką odjął a teraz znowu i nie dość że z pęcherzem to jeszcze chyba jakaś infekcja się przypalała bo mam upławy inne niż zwykle. Dziś mam wizytę, wprawdzie nie u mojego gina bo u niego dopiero 8.04 ale poproszę o przepisanie czegoś
 
reklama
Do góry