reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziwczyny mam dylemat jest sens robic jutro powtorke bhcg bo udalo mi sie wcisnąć do lekarki obok domu na czwartek ale kurcze mam wizyte rano i wyniklw nie bedzie do tej pory
Wytlumacze od razu dlaczego ide znowuz do lekarza u tego u którego bylam wczoraj to byla wizyta zaplanowana od 2 miesiecy w celu ustalenia planow zaciazenia a ta lekarka do której mam isc w czwartek to lekarka ktora chciałbym miec za prowadzaca ciaze

nie masz wyników w tym samym dniu? ja mam wyniki dostępne tego samego dnia jak o betę chodzi. zapytaj może rano dostaniesz.
Ja bym pewnie i tak zrobiła betę dla samej siebie ... bedziesz widziała jak przyrasta itp. zawsze to trochę uspokaja ze wszystko jest w porządku.
 
reklama
nie masz wyników w tym samym dniu? ja mam wyniki dostępne tego samego dnia jak o betę chodzi. zapytaj może rano dostaniesz.
Ja bym pewnie i tak zrobiła betę dla samej siebie ... bedziesz widziała jak przyrasta itp. zawsze to trochę uspokaja ze wszystko jest w porządku.
No właśnie jest w tym samym dniu ale popołudniu a rano mam mieć wizyte. I nie bardzo wiem jaki przyrost powinien być po 24h
 
Jestem po wizycie w 6t2d :) widzialam serduszko [emoji3590][emoji176][emoji16][emoji16] cos cudownego :) dostalam kartę ciazy i cala kartke badan do zrobienia na kolejna wizyte :)
Super! Szybko dostałaś tą kartę. Aż szok dla mnie. Ja musiałam czekać do 8 tc [emoji14] i to samiutenki koniec.

Mam nadzieję, że i mnie takie szczęście spotka.
 
reklama
Jestem po wizycie w 6t2d :) widzialam serduszko [emoji3590][emoji176][emoji16][emoji16] cos cudownego :) dostalam kartę ciazy i cala kartke badan do zrobienia na kolejna wizyte :)

Bomba :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: to świętujemy !

już nie mogę doczekać się serduszka ! u mnie dziś według om 4tydzien 4 dzień wiec jeszcze dalekooooo
 
Do góry