reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ale sie teraz wkurzylam. Niedoszla szwagierka mojego meza jest w ciazy 9 tydzień i jest to dla niej cytuje porazka zycia bo ma plany zupełnie inne niz nianczenie niemowlaka. No fuck. Ja sie modlę zeby bylo dobrze a niektórzy poprostu nie doceniaja tego co im zycie oferuje.
 
Ale się rozpisałyście :) ja w pracy siedzę. Mdli mnie okropnie. Czy macie też zawroty głowy. Ja mam niskie ciśnienie i wszystko mi dziś wiruje. Wizytę mam 10.04 o 15.40
 
Nie zawsze mierzą, to zależy jaki mają sprzęt. Serduszko szybciutko się pojawiło. [emoji3590] Następnym razem pewnie już usłyszysz. [emoji7]
Sama byłam w szoku ze tak szybko je zobaczyłam tym bardziej że to 4 ciąża a 3 poprzednie obumarly i nigdy serduszka nie było.
 
Jej, dziewczyny dwa dni tu nie zaglądałam, a tu już tyle stron, szalone jesteście :-D
Ja czekam na wizytę 1 kwietnia mam na 19:40 więc dość późno, ale na spokojnie po pracy chcę się ogarnąć no i chcemy iść razem. Lekarz chyba nie powinien mieć nic przeciwko, że wejdę z partnerem?
Biję się też z myślami odnośnie zwolnienia z pracy. U mnie jeszcze nikt nie wie nic, poza jedną koleżanką, ale ostatnio jest straszna atmosfera, niestety moja szefowa ma zadatki na mobbingującą pracowników i tak sobie myślę czy nie zaszkodzę dziecku takim ciągłym stresem :hmm: Miałam plany pracować do końca kwietnia, ale teraz to się mocno zastanawiam. Wy od kiedy jesteście na zwolnieniach? albo od kiedy planujecie?
Ja też chcę żeby mąż wszedł bo dużo przeszliśmy i bardzo chce a mój lekarz nie ma nic przeciwko :)
 
reklama
@Inezka1991 zamierzam pracować do końca kwietnia, max połowa maja. Mam pracę siedząca przy komp, ale dużo stresów niestety więc czekam tylko gdzieś do prenatalnych [emoji4]
 
Do góry