reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny strasznie mnie denerwuje fakt, że lekarz przyjmujący na NFZ nie ma w gabinecie usg ja wiem, że to są pewnie drogie rzeczy.. Ale według mnie powinna być to norma w dzisiejszych czasach. Ostatnim razem jak wylądowałam w szpitalu na oddziale chirurgicznym to zbadali mnie ręcznie i nie pobrali nawet krwi ani nie zrobili usg. Lekarka powiedziała, że najwięcej okazuje się jak otworzą brzuch:baffled:

Ja nie chodzę na NFZ. Niby człowiek opłaca składki, a traktowany jest jak ....
 
reklama
Też nie chodzę na nfz, ale mój z luxmedu też nie ma usg w gabinecie :/ Albo ma bardzo rzadko. Więc w sumie jak mi się nie poszczęści to jutro tego usg nie zobaczę [emoji24]
 
Dziewczyny strasznie mnie denerwuje fakt, że lekarz przyjmujący na NFZ nie ma w gabinecie usg ja wiem, że to są pewnie drogie rzeczy.. Ale według mnie powinna być to norma w dzisiejszych czasach. Ostatnim razem jak wylądowałam w szpitalu na oddziale chirurgicznym to zbadali mnie ręcznie i nie pobrali nawet krwi ani nie zrobili usg. Lekarka powiedziała, że najwięcej okazuje się jak otworzą brzuch:baffled:
Ja chodzę prywatnie (enelmed) i tam w gabinecie też nie ma USG, trzeba się zapisywać osobno. Bardzo to uciążliwe.
 
Super [emoji4]Tylko się cieszyć
Super! Szybko dostałaś tą kartę. Aż szok dla mnie. Ja musiałam czekać do 8 tc [emoji14] i to samiutenki koniec.

Mam nadzieję, że i mnie takie szczęście spotka.
Super ! Ja jeszcze 2 dni :-)
Super[emoji3526] to szybko serduszko zobaczyłas
ja byłam w 6+1, lekko coś migało (serducho) i tez dostałam kartę :)
Bomba :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: to świętujemy !

już nie mogę doczekać się serduszka ! u mnie dziś według om 4tydzien 4 dzień wiec jeszcze dalekooooo
Gratulacje!:) fajnie, że masz już kartę ciąży:)
Gratulacje [emoji3590][emoji3590]
Dziekuje wszystkim [emoji3590][emoji16]

Lekarka mi powiedziala, ze jesli bedzie dzis serduszko, a beta przyrasta pieknie, to zalozy karte, no i na usg za chwile pieknie bilo :):)
 
Dopada mnie jakis dół, mam dosyć pracy, denerwuje mnie dziś wszystko, od rana męczą mdłości. Najchętniej rzuciłabym wszystko i poszła spać do domu
 
Ja chodzę prywatnie, do Pani dr która przyjmuje w szpitalu. Teraz ma mi dac skierowanie do poradni przyszpitalnej na nfz na zbadanie serducha, bo mam wypadanie zastawki.
 
reklama
Asiak mam identycznie. Mdłości mnie trzymają. Do tego spadek formy i taki wk... na wszystko ;)
Mąż dzisiaj mi powiedział że od rana jestem okropna [emoji23] na dworze mi śmierdzi, w aucie zapach śmierdzi, jego perfumy śmierdza... Jak on wytrzyma do listopada to medal chce [emoji23] ja się zastanawiam jak ja ze sobą wytrzymam
 
Do góry