reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja też kawę piję rano z mlekiem ale ograniczam się teraz tylko do jednej (a potrafiłam pić po 3-4 nieraz).
U mnie na razie nuda (odpukać!) poza bolącymi piersiami i totalny brakiem apetytu to nic się nie dzieje.. oby tak jak najdłużej.
Mi tętno niie tyle skacze co zanika :D mam nieraz 52-53 ale chyba taka moja uroda po prostu bo z sercem wszystko okej.
Dziewczyny, a czy Wy już pochwaliłyście się rodzinom i znajomym czy czekacie jeszcze ?
Ja najchętniej bym chwaliła się po prenatalnych. Pytanie czy nie będzie po mnie widać, bo ponoć w kolejnych brzuch szybciej wyskakuje. [emoji1768]
 
Ja pije 1x kawę z mlekiem ale cos ostatnio mi się odbija z mlekiem nie wiem...A jak zjem warzywa surowe typu ogórek rzodkiewka to czuje się jakby miała wybuchnąć [emoji849][emoji849]a to dopiero początek [emoji38]nic nie będę jeść
 
Ja kawkę uwielbiam.
Nie pije mocnej tylko cappuccino.
Dokąd będzie mi smakować to będę się nią raczyć:p.
A co do chwalenia się ciążą to jestem ostrożna. Tylko najbliższe przyjaciółki wiedzą ,bo wiedziały , że działaliśmy w dni płodne i dopytywały co i jak.
 
Miesiąc temu miałam tsh 2,45 teraz 1,6 i Zażywałam 1 dzień 50 1 dzień 75 a teraz kazał tylko75
To tylko ja mam taką małą dawkę 25 ? Spadło mi z 2.52 w ciągu 7 dni na 2.30 ( Norma maks dla 1 trymestru 2.32 więc się mieszczę) przed ciąża robiłam badania raz do roku zawsze miałam 2 ...
 
Witam:)
U mnie kawka by weszła, ale nie chcę a nie jeszcze bardziej podnosić ciśnienia. Wystarczy mi, że muszę brać dopegyt po którym się źle czuję 2x dziennie, do tego prenatal uno i 3x dziennie duphaston.
Gratulacje dla wszystkich nowych mam, obyśmy miały wszystkie nudne ciąże.
Muszę czekać aż do 3.04 na ponowne zobaczenie fasolki, byle wszystko było ok... To będzie juz 10+0.

Mam wciąż do zrobienia badania krwi, myślicie że powinnam też zrobić morfologię i mocz? Lekarz wypisał mi tylko hiv, tokso i tego typu rzeczy. Z drugiej strony nie wiem kiedy je zrobić, ciągle jestem jeszcze przeziębiona a to może dać chyba przekłamane wyniki. Eh, pożyjemy zobaczymy
Podobno morfologia i mocz to podstawa :wink:najlepiej nie być przeziębionym bo mogą nie wyjść wyniki w normie :) Ja zawsze na badania chodziłam po wyleczeniu jakiś tydzień po ;)
 
reklama
Do góry