reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

A ja dopiero za dwa tyg.wizyta ,oszalec idzie ale jak usłyszę serduszko i że wszystko ok to chyba umrę ze szczęścia.
Ja powiem dopiero wszystkim w drugim trymestrze,nie chce później każdemu się tłumaczyć gdyby coś było nie tak
A wczoraj byliśmy spotkać się ze znajomymi i mój wypił trochę i wypalił "w ciazy puszczają bez kolejki" bo chciałam iść siku a była kolejka ,myślałam że dostanie po głowie ehh;):p
 
reklama
Witam sie serdecznie... Troche w strachu ale nadzieje zawsze jest. Od czwartku wiem ze bede listpadowa mamusia ale dopiero dzisiaj minal termin miesiaczki i pokazaly sie dwie kreski ktore mnie zadowolily i daly nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Dwa lata temu tez byłam na forum listopadoweczek ale urodzilam w pazdzierniku. Teraz wg kalendarzy mam termin na 29.11 w porywach do 1.12 ale napewno do grudnia nie dotrwam. Mam dwie coreczki. Prawie osmiolatke brzdaca na piersi i kupę strachu mam nadzieję ze zostane z Wami do listopada. Jestem juz 6ciazach teraz 7 i mam nadzieję ze ta bedzie szczesliwa. Ostatnia ciaza biochemiczna miesiac temu. Teraz wyglada to wszystko troszke inaczej wiec powinno byc dobrze. Jestem na luteinie ze wzgledu na plamienie. Jutro wizyta u lekarza. Wklejam moj test
 

Załączniki

  • 15534442158706108453010530793764.jpg
    15534442158706108453010530793764.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 77
Witam sie serdecznie... Troche w strachu ale nadzieje zawsze jest. Od czwartku wiem ze bede listpadowa mamusia ale dopiero dzisiaj minal termin miesiaczki i pokazaly sie dwie kreski ktore mnie zadowolily i daly nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Dwa lata temu tez byłam na forum listopadoweczek ale urodzilam w pazdzierniku. Teraz wg kalendarzy mam termin na 29.11 w porywach do 1.12 ale napewno do grudnia nie dotrwam. Mam dwie coreczki. Prawie osmiolatke brzdaca na piersi i kupę strachu mam nadzieję ze zostane z Wami do listopada. Jestem juz 6ciazach teraz 7 i mam nadzieję ze ta bedzie szczesliwa. Ostatnia ciaza biochemiczna miesiac temu. Teraz wyglada to wszystko troszke inaczej wiec powinno byc dobrze. Jestem na luteinie ze wzgledu na plamienie. Jutro wizyta u lekarza. Wklejam moj test
Witamy :) córeczka starsza już wie?
 
Ja też kawę piję rano z mlekiem ale ograniczam się teraz tylko do jednej (a potrafiłam pić po 3-4 nieraz).
U mnie na razie nuda (odpukać!) poza bolącymi piersiami i totalny brakiem apetytu to nic się nie dzieje.. oby tak jak najdłużej.
Mi tętno niie tyle skacze co zanika :D mam nieraz 52-53 ale chyba taka moja uroda po prostu bo z sercem wszystko okej.
Dziewczyny, a czy Wy już pochwaliłyście się rodzinom i znajomym czy czekacie jeszcze ?
My czekamy do serduszka, żeby powiedzieć rodzinie. Powiemy pewnie po 12 kwietnia bo wtedy wyjeżdżam na konferencję, bedzie u nas moja mama wiec wtedy jej powiemy. Tesciow tez wtedy. W 1 ciąży czekaliśmy do ,,po" usg w 13 tyg ale teraz tak się nie da... strasznie juz mi wyszedł brzuch.
Wie tylko współpracownica oraz 2 przyjaciółki.
 
Witam sie serdecznie... Troche w strachu ale nadzieje zawsze jest. Od czwartku wiem ze bede listpadowa mamusia ale dopiero dzisiaj minal termin miesiaczki i pokazaly sie dwie kreski ktore mnie zadowolily i daly nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Dwa lata temu tez byłam na forum listopadoweczek ale urodzilam w pazdzierniku. Teraz wg kalendarzy mam termin na 29.11 w porywach do 1.12 ale napewno do grudnia nie dotrwam. Mam dwie coreczki. Prawie osmiolatke brzdaca na piersi i kupę strachu mam nadzieję ze zostane z Wami do listopada. Jestem juz 6ciazach teraz 7 i mam nadzieję ze ta bedzie szczesliwa. Ostatnia ciaza biochemiczna miesiac temu. Teraz wyglada to wszystko troszke inaczej wiec powinno byc dobrze. Jestem na luteinie ze wzgledu na plamienie. Jutro wizyta u lekarza. Wklejam moj test


Myślę że każda tu z nas może powiedzieć, że jest w strachu [emoji2] Witaj i mam nadzieję że wszystkie wytrwamy razem przez te 8 miesięcy już [emoji108]

Aktualnie nie czuje bólu krzyża, kłucia nic... jak jest - to źle jak nie mam - to też nie dobrze.

Jakieś faktycznie USG przenośne by się przydało. Kupiłabym.
 
reklama
Myślę że każda tu z nas może powiedzieć, że jest w strachu [emoji2] Witaj i mam nadzieję że wszystkie wytrwamy razem przez te 8 miesięcy już [emoji108]

Aktualnie nie czuje bólu krzyża, kłucia nic... jak jest - to źle jak nie mam - to też nie dobrze.

Jakieś faktycznie USG przenośne by się przydało. Kupiłabym.
Mnie martwi bol jajnika i to nie tego ktory bolal podczas owulacji no ale wszystko okaze sie jutro. Kiedy najwcześniej widac pecherzyk na usg?
 
Do góry