reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mnie brzuch ciągnie dziś bardzo do tego piersi nie bolały a dziś od rana nie daje rady. Mąż chciał mnie już do domu zawieźć ale jeszcze muszę chwilę zostać w pracy... Ehhh te piękne uroki ciąży
 
mnie wczoraj mdliło (ale bez wymiotów) a mąż do mnie, że on myślał, że to tylko w filmach tak kobiety mają haha
 
Hej dziewczyny, dołączam się do Was. W tym miesiącu dowiedziałam się ze bede mama :) nie była to ciąża planowała dlatego jestem trochę na siebie zła bo pracuje na pół etatu, wiec maciezynski to będzie marne 600 zł ah rewelacja ;)
 
Hej dziewczyny, dołączam się do Was. W tym miesiącu dowiedziałam się ze bede mama :) nie była to ciąża planowała dlatego jestem trochę na siebie zła bo pracuje na pół etatu, wiec maciezynski to będzie marne 600 zł ah rewelacja ;)
Uśmiech dziecka i jego radość zrekompensuja Ci każde pieniądze :) gratulacje i wszystkiego dobrego na przyszłe miesiące [emoji6]
 
reklama
Ojeny.. Mąż się rozchorował. Wrócił do domu z grupą. Chyba będzie separacja do czasu aż się wykuruje.. Chociaż zwykle nie wiem czemu ale się nie zarazamy :D zwykle jak on chory to jakoś na mnie nie przechodzi i na odwrót. Ale teraz się boję.. Jejku jaki to stresujący czas ten początek
Jak ja to rozumiem. Sama teraz choruję i o ciąży dowiedziałam się podczas zapalenia oskrzeli. Brałam leki i 2 antybiotyki a kaszel ciągle się utrzymuje. Mam nadzieje że nie będzie miało to złego wpływu na dzieciątko.
 
Do góry