reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja mam głupia sytuacje.. na pół etatu mam tak dużo pracy, wykorzystywanie ze zazwyczaj robi się z tego 5-6 h zmywanie podłogi odkurzanie kurze robienie wszystkiego nawet wiązanie butów szefowej. Cały czas mi mówi ze nie mogę znając w ciąże bo mnie zabije, niby żart ale bardzo się stresuje
Ja na twoim miejscu bym się nie męczyła tylko poszła na L4.
Ja zamierzam pracować tylko do końca tego miesiąca, pozniej wezmę tydzień urlopu a 8.04 mam wizytę serduszkowa i jeśli wszystko będzie dobrze to idę na zwolnienie.
 
reklama
Dziewczyny, od wczoraj krwawię ta beta slabiutko rośnie mam jakieś złe przeczucie

Przy krwawieniu powinna spadać. Jeśli nie spada to może krwawi Ci jakiś torbiel? Trzymam kciuki, ale dla swojego bezpieczeństwa lepiej to sprawdź kochana. Jeśli dostaniesz jakiś bóli to lepiej na pogotowie.
 
reklama
Hej! I ja nieśmiało dołączę! Piszę nieśmiało bo w listopadzie zaszłam w ciąże i gdy poszłam na 1 usg w 7 tyg to okazało się,że pęcherzyk był pusty :( Strasznie się boję, że znów coś będzie nie tak, tymbardziej czytając wasze historie.Jestem teraz w 4 tc i termin mam na 20.11.2019.Nie robiłam bety, poprostu zrobiłam test i odrazu wyszła druga kreska.wizytę mam 20 marca ale bede dopiero w 5 tc i nie wiem czy coś będzie widać. Mam już synka który dziś obchodzi 4 latka :)
 
Do góry