reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mnie brzuch ciągnie dziś bardzo do tego piersi nie bolały a dziś od rana nie daje rady. Mąż chciał mnie już do domu zawieźć ale jeszcze muszę chwilę zostać w pracy... Ehhh te piękne uroki ciąży
 
mnie wczoraj mdliło (ale bez wymiotów) a mąż do mnie, że on myślał, że to tylko w filmach tak kobiety mają haha
 
Hej dziewczyny, dołączam się do Was. W tym miesiącu dowiedziałam się ze bede mama :) nie była to ciąża planowała dlatego jestem trochę na siebie zła bo pracuje na pół etatu, wiec maciezynski to będzie marne 600 zł ah rewelacja ;)
 
Hej dziewczyny, dołączam się do Was. W tym miesiącu dowiedziałam się ze bede mama :) nie była to ciąża planowała dlatego jestem trochę na siebie zła bo pracuje na pół etatu, wiec maciezynski to będzie marne 600 zł ah rewelacja ;)
Uśmiech dziecka i jego radość zrekompensuja Ci każde pieniądze :) gratulacje i wszystkiego dobrego na przyszłe miesiące [emoji6]
 
reklama
Ojeny.. Mąż się rozchorował. Wrócił do domu z grupą. Chyba będzie separacja do czasu aż się wykuruje.. Chociaż zwykle nie wiem czemu ale się nie zarazamy :D zwykle jak on chory to jakoś na mnie nie przechodzi i na odwrót. Ale teraz się boję.. Jejku jaki to stresujący czas ten początek
Jak ja to rozumiem. Sama teraz choruję i o ciąży dowiedziałam się podczas zapalenia oskrzeli. Brałam leki i 2 antybiotyki a kaszel ciągle się utrzymuje. Mam nadzieje że nie będzie miało to złego wpływu na dzieciątko.
 
Do góry