reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2019

A macie jakieś zachciewajki? Ja na owoce soczyste i wczoraj musiałam napić się coli inaczej bym umarła :D odrzuciło mnie od słodyczy a uwielbiam
Mm owocki też dobre :D ale ja znów nie wiem czemu ale płatki Corn Flakes'y na sucho wcinam codziennie, nie umiem się oprzeć [emoji1] ostatnio prawie całą paczkę zjadłam... Wolałabym mieć zachcianki na coś zdrowszego;)
 
reklama
Uu.. Jedynie wolne wchodzi w grę? Ale może to lepiej bo ja np. Jak zobaczę że beta przyrosla za mało to będę już fiksować a tak to w środę na usg się i tak okaże wszystko.. I się waham. Ale znając życie i tak pójdę. U nas na szczęście w pracy z tym problemu nie ma zeby godzinę pozniej przyjść albo wyjść :)
pewnie mogłabym zakombinować, że się spóźnię chwilę, i wlecę do labo o 7, ale nie chcę wzbudzać podejrzeń - już w zeszłym tygodniu dwa razy kominowałam jak to zrobić i na betę iść..
no to będzie dłuuuugi weekend. byle do poniedziałku do 16:40 i obym coś zobaczyła na ekranie u ginekologa

aż tak się chyba nie martwię o betę hmm. w ciągu 6 dniu wzrosło z 30 do 940, to dość spory wzrost, testy także ciemnieją, dzień po tym gdy było 940 tłusta krecha na teście, musi być dobrze
 
pewnie mogłabym zakombinować, że się spóźnię chwilę, i wlecę do labo o 7, ale nie chcę wzbudzać podejrzeń - już w zeszłym tygodniu dwa razy kominowałam jak to zrobić i na betę iść..
no to będzie dłuuuugi weekend. byle do poniedziałku do 16:40 i obym coś zobaczyła na ekranie u ginekologa

aż tak się chyba nie martwię o betę hmm. w ciągu 6 dniu wzrosło z 30 do 940, to dość spory wzrost, testy także ciemnieją, dzień po tym gdy było 940 tłusta krecha na teście, musi być dobrze
Spokojnie na pewno będzie już coś widać :) do poniedziałku już masz tylko kilka dni, do środy dalej :D oj obysmy się wszystkie uspokoiły po tych USG.. [emoji18]
 
a macie może jakieś swoje sposoby na zaparcia? oczywiście takie nieszkodliwe dla ciąży
myślałam, że picie parzonego siemienia lnianego , ale wyczytałam, że też nie można...
 
a macie może jakieś swoje sposoby na zaparcia? oczywiście takie nieszkodliwe dla ciąży
myślałam, że picie parzonego siemienia lnianego , ale wyczytałam, że też nie można...
To w ogóle siemienia nie można? Ja czasem miele i dodaje trochę do jogurtu jak już tak mocno mnie zaprze i działa cuda ;) hmm ale jak nie można.. [emoji87]
 
To w ogóle siemienia nie można? Ja czasem miele i dodaje trochę do jogurtu jak już tak mocno mnie zaprze i działa cuda ;) hmm ale jak nie można.. [emoji87]
no różnie piszą.... ogolnie cokolwiek co działa przeczyszczająco nie powinno się stosowac w ciązy, bo skurcze mieśni są niebezpieczne... chyba ginekologa podpytam
wiem, że są czopki EvaQue czy jakoś tak (dozwolone w ciąży), ale na mnie nie działają
 
Ojeny.. Mąż się rozchorował. Wrócił do domu z grupą. Chyba będzie separacja do czasu aż się wykuruje.. Chociaż zwykle nie wiem czemu ale się nie zarazamy :D zwykle jak on chory to jakoś na mnie nie przechodzi i na odwrót. Ale teraz się boję.. Jejku jaki to stresujący czas ten początek
 
Oj stresujacy bardzo :)

Ja juz sie nie moge doczekac powrotu z pracy, poszlabym spac [emoji23][emoji16]

Jutro piateczek i weekend :D
Boli mnie w tym brzuchu caly czas cos ciagnie..
 
reklama
Do góry