reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Właśnie dziewczyny a mam do Was pytanie czy zamierzacie szybko iść na L4, czy może poszliście od razu jak się dowiedziałyscie czy też może chcecie długo pracować?;)
 
Właśnie dziewczyny a mam do Was pytanie czy zamierzacie szybko iść na L4, czy może poszliście od razu jak się dowiedziałyscie czy też może chcecie długo pracować?;)

Ja mam głupia sytuacje.. na pół etatu mam tak dużo pracy, wykorzystywanie ze zazwyczaj robi się z tego 5-6 h zmywanie podłogi odkurzanie kurze robienie wszystkiego nawet wiązanie butów szefowej. Cały czas mi mówi ze nie mogę znając w ciąże bo mnie zabije, niby żart ale bardzo się stresuje
 
A może możesz z nią porozmawiać, może cię wesprze
Podniesienie składek ZUS na trzy miesiące choćby na twój koszt opłacałoby sie
 
Ja mam głupia sytuacje.. na pół etatu mam tak dużo pracy, wykorzystywanie ze zazwyczaj robi się z tego 5-6 h zmywanie podłogi odkurzanie kurze robienie wszystkiego nawet wiązanie butów szefowej. Cały czas mi mówi ze nie mogę znając w ciąże bo mnie zabije, niby żart ale bardzo się stresuje

Idź na l4, co Cię ona obchodzi :) podczas zwolnienia nie może Cię wyrzucić, a skoro mówi takie głupie teksty to czy pójdziesz teraz czy za miesiąc i tak pewnie będzie niezadowolona.
 
Bardzo się stresuje, idę do lekarza dopiero 27 marca długo muszę czekać. Pani doktor powiedziała ze nie ma sensu wcześniej bo i tak nic nie zobaczy. SCzegolnie w nocy mam mono odczuwalne bóle podbrzusza
 
reklama
Nooo ale uśmiechem nie wykarmisz ;)
Wiadomo że zawsze jest lepiej przemyśleć budżet przed, ale jeśli to niespodzianka dla rodziców to jednak wydaje mi się że zawsze jest jakiś sposób. Nie trzeba kupować najdroższych pampersow i ubranek, a tata może się zmotywować do dodatkowej pracy. Są różne sposoby, wystarczy chcieć a ten uśmiech i samo dziecko właśnie motywuje.. :)
 
Do góry