reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny jest któraś z Was z Warszawy? Polecacie konkretnego lekarza do prowadzenia ciąży?
Ja ciaze prowadziłam u dr Ewy Hinek w enelmedzie. Teraz tez mam tski zamiar. Do lepszego ginekologa nie trafiłam:) zleca komplet badań, jest czujna, ma dużą wiedzę, jest mila i delikatna. Wyjaśnia wszystko, poświęca duzo czasu i uwagi- stad często opóźnienia.
 
reklama
Ja tylko Bawarie- teraz są też owocowe- bo właśnie takich typowo bezalkoholowych nie mialam w pobliżu. A teraz jeszcze otworzyli obok mnie sklep z winami i sa bezalkoholowe [emoji847] idealnie na lato [emoji39]
Mi tam narazie piwka nie brakuje, ale jak przyjdzie lato to pewnie te bezalkoholowe z miłą chęcią się napije. O to jak będziesz kupować winko to podaj nazwę może gdzieś znajdę bo jak kiedyś szukałam to każde miało te 0,5%
 
Mi tam narazie piwka nie brakuje, ale jak przyjdzie lato to pewnie te bezalkoholowe z miłą chęcią się napije. O to jak będziesz kupować winko to podaj nazwę może gdzieś znajdę bo jak kiedyś szukałam to każde miało te 0,5%
Podam:) właśnie myślę o lecie bardziej :) poprzednio z lata tez nie skorzystalam za bardzo ;)
 
Ja mam to samo z tym spaniem!! Zasypiam ok. 22 a przed 4 jak mój wychodzi do pracy to już nie umiem spać. Wstaje siku wracam do łóżka i już koniec.
 
Dzień dobry, ja już po wizycie[emoji3526] słyszałam serduszko, wg om 7+0, a wg usg 6+2, za dwa tygodnie ponownie idę na wizytę i jeśli ziarnko nie nadrobi to zmieniamy datę porodu na tą z usg - także jestem na granicy październik/listopad. Cieszę się jak dziecko, ale niestety ciśnienie mi tak skoczyło, że muszę kontrolować co chwilę i brać dopegyt.
Zazdroszczę... Ja mam dzisiaj obniżenie nastroju i dopadła mnie chyba depresja, zaczynam się bać... [emoji22]
 
Dzień dobry, ja już po wizycie[emoji3526] słyszałam serduszko, wg om 7+0, a wg usg 6+2, za dwa tygodnie ponownie idę na wizytę i jeśli ziarnko nie nadrobi to zmieniamy datę porodu na tą z usg - także jestem na granicy październik/listopad. Cieszę się jak dziecko, ale niestety ciśnienie mi tak skoczyło, że muszę kontrolować co chwilę i brać dopegyt.
Zazdroszczę ze juz uslyszalas♡ cieszę się:)
 
reklama
Dzień dobry, ja już po wizycie☺️ słyszałam serduszko, wg om 7+0, a wg usg 6+2, za dwa tygodnie ponownie idę na wizytę i jeśli ziarnko nie nadrobi to zmieniamy datę porodu na tą z usg - także jestem na granicy październik/listopad. Cieszę się jak dziecko, ale niestety ciśnienie mi tak skoczyło, że muszę kontrolować co chwilę i brać dopegyt.
Fajnie że wizyta udana :)
 
Do góry