reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry, ja już po wizycie☺️ słyszałam serduszko, wg om 7+0, a wg usg 6+2, za dwa tygodnie ponownie idę na wizytę i jeśli ziarnko nie nadrobi to zmieniamy datę porodu na tą z usg - także jestem na granicy październik/listopad. Cieszę się jak dziecko, ale niestety ciśnienie mi tak skoczyło, że muszę kontrolować co chwilę i brać dopegyt.

Gratulacje maluszka:)
 
Dziewczyny jest któraś z Was z Warszawy? Polecacie konkretnego lekarza do prowadzenia ciąży?

Cześć [emoji4] jestem lipcowką 2019. Obecnie ciążę prowadzę u dr. Pascala, który jest lekarzem z Żelaznej. Wybierając lekarza prowadzącego zastanów się najpierw, w którym szpitalu chcesz rodzic i wybierz lekarza z tego wlasnie szpitala.
Pozdrawiam i życzę zdrówka :)))))
 
Dzień dobry, ja już po wizycie[emoji3526] słyszałam serduszko, wg om 7+0, a wg usg 6+2, za dwa tygodnie ponownie idę na wizytę i jeśli ziarnko nie nadrobi to zmieniamy datę porodu na tą z usg - także jestem na granicy październik/listopad. Cieszę się jak dziecko, ale niestety ciśnienie mi tak skoczyło, że muszę kontrolować co chwilę i brać dopegyt.
O super, gratulacje[emoji846]
 
reklama
Do góry