reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
To tak jeszcze przy okazji bo to też może zaskoczyć- piwa bezalkoholowe zawierają alkohol. Karmi, itp. Takim prawdziwym bezalkoholowym jest Bavaria. Innych nie znam :) A Bavaria jest bardzo dobra :)
Teraz jeszcze wprowadzili Łomża 0,0% i chyba Lech jest 0,0% więc jest lepszy wybór. W pierwszej ciąży też bavarie piłam, ale ciężko ją było u mnie dostać
 
Teraz jeszcze wprowadzili Łomża 0,0% i chyba Lech jest 0,0% więc jest lepszy wybór. W pierwszej ciąży też bavarie piłam, ale ciężko ją było u mnie dostać
Ja tylko Bawarie- teraz są też owocowe- bo właśnie takich typowo bezalkoholowych nie mialam w pobliżu. A teraz jeszcze otworzyli obok mnie sklep z winami i sa bezalkoholowe [emoji847] idealnie na lato [emoji39]
 
Pieknie [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] Dziewczyny, a ja spać nie moge wcale [emoji23] klade sie kolo 21 bo juz jestem taka senna i o 4 rano moge wstawac [emoji85][emoji85][emoji16]
Mam tak samo. Nie spie po nocach.. A wieczorami jestem mega senna i zasypiam na filmach
 
Tak sobie analizuje. W poprzedniej ciąży beta 38 dnia cyklu wyniosła 33, a w tej 43 dnia cyklu wyniosła 720,9. Zupełnie inaczej przyrasta niż ostatnio? Niby różnica 3 dni, a taka różnica w becie?
 
reklama
Do góry