reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mam nadzieję , że czeka mnie kolejna ,,bezobjawowa" ciaza, bo odpukac poki co nic się nie dzieje :)
Współczuję mdłości...[emoji849]
 
Hejka kochane ja po ginekologicznym już zbadał mnie powiedział że wszystko wygląda na ciążę dał receptę witaminki i kwas foliowy i skierowanie na badanie beta hcg [emoji6] w środę znów idę do doktora , z wynikiem i odrazu załatwię zwolnienie [emoji6]
 
Jakie zastrzyki bedziesz brala ?
heparyne

Ja też teraz mam od rodzinnego bo dostałam uczulenia na rękach nie wiadomo od czego , powiedziałam jaka sytuacja że w ciąży jestem , pracę mam fizyczna w chemikaliach i dostałam L4 do piątku bo powinien mnie ginekolog prowadzić , więc mówię pani doktor że pòjde do ginekologa ale jest za wczesnie to rodzinna do mnie że jak test robiłam i ciąża jest to ginekolog wystawi zaświadczenie choćby na źle samopoczucie , dam wam znać kochane co dziś załatwiłam [emoji6]
Wystarczy że zrobisz bete z krwi i masz wynik, z nim do lekarza 1kotaktu o zaświadczenie że jesteś w ciąży [ żeby się szybciej do gina lub innych lekarzy dostać] + na tej podstawie może wypisać zwolnienie.

Ja mam L4 i tak do końca marca :/ więc później przejdziemy na ciążowe dopiero.
 
Ja też dołączam. Z terminu miesiączki wychodzi 5.11, dzisiaj idę do gina to zobaczym co dalej. Trochę wcześnie, ale tę wizytę miałam już dawno temu zaklepaną i nie chciało mi się już przekładać ;)
 
reklama
Do góry