reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Rok czasu się staraliśmy ,wkoncu poszłam do ginekologa powiedziałam że zajść nie mogę , gin przepisał clo i zaskoczylo od razu [emoji16]
MIałyście takie wyczekane te ciąże? Dla mnie to totalna niespodzianka, a i tak się mega cieszę. I to pomimo tego, że nie mogę pojechać na moje ukochane narty do Ischgl ;) Już mamy dwójkę dzieci i w zasadzie nie chcieliśmy więcej, ale jak dają, to trzeba brać! ;)
 
reklama
MIałyście takie wyczekane te ciąże? Dla mnie to totalna niespodzianka, a i tak się mega cieszę. I to pomimo tego, że nie mogę pojechać na moje ukochane narty do Ischgl ;) Już mamy dwójkę dzieci i w zasadzie nie chcieliśmy więcej, ale jak dają, to trzeba brać! ;)
My mieliśmy poczekać jeszcze z pół roku i zaczac się starać, wiec jestem zaskoczona :) Male urodzi się akurat w trakcie odbioru mieszkania [emoji23]
 
MIałyście takie wyczekane te ciąże? Dla mnie to totalna niespodzianka, a i tak się mega cieszę. I to pomimo tego, że nie mogę pojechać na moje ukochane narty do Ischgl ;) Już mamy dwójkę dzieci i w zasadzie nie chcieliśmy więcej, ale jak dają, to trzeba brać! ;)
O widzę że jest ktoś w mojej sytuacji. Ogólnie to my 3 chcieliśmy ale to 3 za jakiś czas, a tu po imprezie 4 dni przed owulka i ciaza.. tzn nie robiłam testu ale się spóźnię A ja mam jak w zegarku do tego objawy więc...
 
My mieliśmy poczekać jeszcze z pół roku i zaczac się starać, wiec jestem zaskoczona :) Male urodzi się akurat w trakcie odbioru mieszkania [emoji23]

O to jesteś w ciut lepszej sytuacji niż ja. My się właśnie budujemy i od 1 maja jesteśmy na walizkach (mieszkanie sprzedane i 1 maja musi już nas w nim nie być). Planowaliśmy jakoś w styczniu się wprowadzić do domu, ale w tej sytuacji nie wiem, co będzie...
 
MIałyście takie wyczekane te ciąże? Dla mnie to totalna niespodzianka, a i tak się mega cieszę. I to pomimo tego, że nie mogę pojechać na moje ukochane narty do Ischgl ;) Już mamy dwójkę dzieci i w zasadzie nie chcieliśmy więcej, ale jak dają, to trzeba brać! ;)

My się staraliśmy a udało się za pierwszym razem :)więc zaskoczenie na maxa bo o pierwsze dziecko rok czasu się staraliśmy.
 
reklama
O to jesteś w ciut lepszej sytuacji niż ja. My się właśnie budujemy i od 1 maja jesteśmy na walizkach (mieszkanie sprzedane i 1 maja musi już nas w nim nie być). Planowaliśmy jakoś w styczniu się wprowadzić do domu, ale w tej sytuacji nie wiem, co będzie...
Zakupy W Castoramie i Ikei bede robiła albo z brzuchem po zeby Albo z noworodkiem przy cycku ;) tak czy siak - ilez korzyści - beda mnie przypuszczać w kasie i będę brala na litość;) ;) [emoji1787]
Najważniejsze aby podłogi byly troche kuchni i łazienka... :) I materac do spania :)
 
Do góry