reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej 5+2
Coś czuje że będę musiała się pożegnać z wami w najbliższym czasie... Pierwsza ciaza puste jajo... W 7 tyg brunatne plamienie i bol ledzwi Dzisiaj powtórka z pierwszej ciąży czyli bol ledzwi, dużo mniejszy niż w pierwszej ciąży ale jest :( Narazie nie ma plamienie ale mam źle przeczucia. Z objawów ciąży zostały mi bolace piersi. Na pierwszą wizytę muszę czekać do 8 tyg ;(
Właśnie najlepiej sprawdzić bete, ale póki nie ma plamien to spokojnie! A przyjmujesz luteine ze względu na wcześniejsze poronienie? Lub probowalas znaleźć przyczynę tego niepowodzenia?
 
W czwartek spróbuje iść do rodzinnej po skierowanie na bete. Na szczęście jeszcze nie plamie ale w pierwszej ciąży jak zaczęły mnie bolec ledzwie to na drugi dzień zaczęłam plamic.
Jezeli pojdziesz prywatnie to skierowanie nie jest potrzebne a koszt nie przeraza (15-30zl zaleznie od labo).
 
Wygląda na maciupki pęcherzyk [emoji176][emoji176][emoji176] cudo
[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Cudowne wiadomości :) gratuluję! oby tak zostało do końca :) Szczęśliwe listopadowki z nas jak widzę [emoji6]
Oby [emoji7][emoji7]
Listopad stanie się moim ulubionym miesiącem [emoji176]
I moim [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji7]
Hej 5+2
Coś czuje że będę musiała się pożegnać z wami w najbliższym czasie... Pierwsza ciaza puste jajo... W 7 tyg brunatne plamienie i bol ledzwi Dzisiaj powtórka z pierwszej ciąży czyli bol ledzwi, dużo mniejszy niż w pierwszej ciąży ale jest :( Narazie nie ma plamienie ale mam źle przeczucia. Z objawów ciąży zostały mi bolace piersi. Na pierwszą wizytę muszę czekać do 8 tyg ;(
Idz do lekarza, przeciez nie musisz czekac do i tyg jak cos Cie niepokoi... Będzie dobrze [emoji3590][emoji8]
 
Dzięki za wsparcie W głębi mam taka cicha nadzieje ze tym razem się uda.
Aga! Postaraj sie zajac czyms glowke, bol ledzwi nie musi byc zlym objawem, czasem przy powiekszaniu sie macicy tak sie zdarza. Twoje cialo od poczatku ciazy przygotowuje sie do tego co je czeka. Dopoki nie ma żywej krwi jest dobrze. Plamienie nie od razu oznacza najgorsze, tym bardziej jak nic sie nie dzieje. Poloz sie. Odpocznij.
 
Ja jeszcze nie [emoji16][emoji16]

Wrocilam z wizyty [emoji3590]
3 dni temu hcg 139,5 [emoji4]
Hcg z dziś 460,2 [emoji4][emoji4] przyrost 120% [emoji4]
Progesteron 68

Profesor powiedział, że pieknie przyrasta beta, kropek jest w tym miejscu co trzeba, macica i endometrium super, progesteron bardzo ladnie[emoji3590][emoji3590]
Powiedzial ze super jak na 11 dni po transferze [emoji4]

ja biore teraz zastrzyki z progesteronu 2 x dziennie i lutinus 3 razy dziennie, wiec zmienił mi lutinus na jakis zel raz wieczorem, a zastrzyki powiedzial ze mozna by juz z nich zejść, ale ze plul by sobie w brode gdyby coś potem poszlo nie tak i ze chociaz do akcji serca brac :) wizyta za 3 tygodnie (ale i tak pojde wczesniej gdzies do zwyklego ginekologa na usg) :) Zobacz załącznik 950789
Niech te nasz kropki zdrowo rosną [emoji7]
IMG_20190312_082410.jpeg
 
reklama
Do góry