reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, czy też macie mdłości, jak macie pusty żołądek? Mam tak, że rano mi nie dobrze. Jak zjem to troszkę lepiej. Aczkolwiek mdłości często wracają. Nie wymiotuję, ale jakoś tak mi stoi klucha w gardle. Czy też zauważylyscie zbledniecie cery? Wyglądam jak śmierć no i taka się czuję jakby ktoś mnie wyjął z pralki po wirowaniu...
Ja jeszcze nie [emoji16][emoji16]

Wrocilam z wizyty [emoji3590]
3 dni temu hcg 139,5 [emoji4]
Hcg z dziś 460,2 [emoji4][emoji4] przyrost 120% [emoji4]
Progesteron 68

Profesor powiedział, że pieknie przyrasta beta, kropek jest w tym miejscu co trzeba, macica i endometrium super, progesteron bardzo ladnie[emoji3590][emoji3590]
Powiedzial ze super jak na 11 dni po transferze [emoji4]

ja biore teraz zastrzyki z progesteronu 2 x dziennie i lutinus 3 razy dziennie, wiec zmienił mi lutinus na jakis zel raz wieczorem, a zastrzyki powiedzial ze mozna by juz z nich zejść, ale ze plul by sobie w brode gdyby coś potem poszlo nie tak i ze chociaz do akcji serca brac :) wizyta za 3 tygodnie (ale i tak pojde wczesniej gdzies do zwyklego ginekologa na usg) :)
IMG_20190312_104835.jpeg
 
Ja jeszcze nie [emoji16][emoji16]

Wrocilam z wizyty [emoji3590]
3 dni temu hcg 139,5 [emoji4]
Hcg z dziś 460,2 [emoji4][emoji4] przyrost 120% [emoji4]
Progesteron 68

Profesor powiedział, że pieknie przyrasta beta, kropek jest w tym miejscu co trzeba, macica i endometrium super, progesteron bardzo ladnie[emoji3590][emoji3590]
Powiedzial ze super jak na 11 dni po transferze [emoji4]

ja biore teraz zastrzyki z progesteronu 2 x dziennie i lutinus 3 razy dziennie, wiec zmienił mi lutinus na jakis zel raz wieczorem, a zastrzyki powiedzial ze mozna by juz z nich zejść, ale ze plul by sobie w brode gdyby coś potem poszlo nie tak i ze chociaz do akcji serca brac :) wizyta za 3 tygodnie (ale i tak pojde wczesniej gdzies do zwyklego ginekologa na usg) :) Zobacz załącznik 950789
To pęcherzyk??? Cudowny [emoji176][emoji176]
 
Też miałam biochemiczna. Boję się tak samo jak ty, ale lekarz przetłumaczył mi, że i tak nie mamy wpływu na to, co się wydarzy. Stres może bardzo dziecku zaszkodzic...Naprawdę, chocbysmy chciały, to nie mamy żadnego wpływu na to, co się wydarzy. Dlatego też cieszę się z każdego dnia bez niepokojących objawów jak plamienia czy krwawienia, bo to daje mi nadzieję. Uwierz, że stres tobie nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić. Jedyne co możemy zrobić, to cieszyć się z tego co teraz jest. Objawy ciążowe raz są, raz ich nie ma. Nie jest to żaden wyznacznik prawidłowego czy nieprawidłowego przebiegu ciąży. Niektóre kobiety prawie całą ciążę nie czują żadnych objawów, poza powiekszajacym się brzuszkiem i biustem. Ja w poprzedniej ciąży biegałam na bete i ciągle płakałam. Co z tego miałam? Brak przyrostu. Nie wiem, czy stresem nie zaszkodziłam dziecku. Teraz spokojnie czekam na wizytę. Codziennie się modlę. Tyle mogę zrobić. Bety nie powtarzałam. Wynik 720,9 napelnil mnie nadzieja. W poprzedniej ciąży było tylko 33. Głowa do góry. Kiedy wizyta? [emoji176]
Wizyta we wtorek za tydzień, na razie i tak za niska beta żeby coś zobaczyć. Mam nadzieję, że to faktycznie był tylko pech, bo jeśli to znowu się powtórzy to lecę na genetyczne..
 
Wizyta we wtorek za tydzień, na razie i tak za niska beta żeby coś zobaczyć. Mam nadzieję, że to faktycznie był tylko pech, bo jeśli to znowu się powtórzy to lecę na genetyczne..
Ja mam wizytę za tydzień w środę. Takze kochana uszy do góry i wspieramy się razem. Będzie wszystko dobrze, mocno trzymam kciuki za nas wszystkie [emoji3590]
 
Wizyta we wtorek za tydzień, na razie i tak za niska beta żeby coś zobaczyć. Mam nadzieję, że to faktycznie był tylko pech, bo jeśli to znowu się powtórzy to lecę na genetyczne..
Ja byłam na wizycie tydzień temu (beta dzień wcześniej 720,9 więc dzień później musiała podskoczyć do ponad 1000, bo było widać pęcherzyk ciążowy). To był cudowny widok. Mimo, że to tylko pęcherzyk [emoji176] ale dla mnie to aż pęcherzyk [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry