reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja byłam na wizycie tydzień temu (beta dzień wcześniej 720,9 więc dzień później musiała podskoczyć do ponad 1000, bo było widać pęcherzyk ciążowy). To był cudowny widok. Mimo, że to tylko pęcherzyk [emoji176] ale dla mnie to aż pęcherzyk [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Moja wczorajsza 356, więc lekarz kazał przyjść dopiero we wtorek. Ostatnim razem właśnie koło 400 zaczęła spadać. Teraz oszczędzam się do minimum i mam nadzieję, że ta niska beta wynika z przesunięcia owulacji. Wydaje mi się, że zaszłam tydzień później nic przypuszcza matematyka ;)
 
reklama
Ja jeszcze nie [emoji16][emoji16]

Wrocilam z wizyty [emoji3590]
3 dni temu hcg 139,5 [emoji4]
Hcg z dziś 460,2 [emoji4][emoji4] przyrost 120% [emoji4]
Progesteron 68

Profesor powiedział, że pieknie przyrasta beta, kropek jest w tym miejscu co trzeba, macica i endometrium super, progesteron bardzo ladnie[emoji3590][emoji3590]
Powiedzial ze super jak na 11 dni po transferze [emoji4]

ja biore teraz zastrzyki z progesteronu 2 x dziennie i lutinus 3 razy dziennie, wiec zmienił mi lutinus na jakis zel raz wieczorem, a zastrzyki powiedzial ze mozna by juz z nich zejść, ale ze plul by sobie w brode gdyby coś potem poszlo nie tak i ze chociaz do akcji serca brac :) wizyta za 3 tygodnie (ale i tak pojde wczesniej gdzies do zwyklego ginekologa na usg) :) Zobacz załącznik 950789
Cudowne wiadomości :) gratuluję! oby tak zostało do końca :) Szczęśliwe listopadowki z nas jak widzę [emoji6]
 
Moja wczorajsza 356, więc lekarz kazał przyjść dopiero we wtorek. Ostatnim razem właśnie koło 400 zaczęła spadać. Teraz oszczędzam się do minimum i mam nadzieję, że ta niska beta wynika z przesunięcia owulacji. Wydaje mi się, że zaszłam tydzień później nic przypuszcza matematyka ;)
Moja owulacja się przesunela też. Będzie dobrze kochana [emoji3590]
 
Hej 5+2
Coś czuje że będę musiała się pożegnać z wami w najbliższym czasie... Pierwsza ciaza puste jajo... W 7 tyg brunatne plamienie i bol ledzwi Dzisiaj powtórka z pierwszej ciąży czyli bol ledzwi, dużo mniejszy niż w pierwszej ciąży ale jest :( Narazie nie ma plamienie ale mam źle przeczucia. Z objawów ciąży zostały mi bolace piersi. Na pierwszą wizytę muszę czekać do 8 tyg ;(
 
Hej 5+2
Coś czuje że będę musiała się pożegnać z wami w najbliższym czasie... Pierwsza ciaza puste jajo... W 7 tyg brunatne plamienie i bol ledzwi Dzisiaj powtórka z pierwszej ciąży czyli bol ledzwi, dużo mniejszy niż w pierwszej ciąży ale jest :( Narazie nie ma plamienie ale mam źle przeczucia. Z objawów ciąży zostały mi bolace piersi. Na pierwszą wizytę muszę czekać do 8 tyg ;(


Kochana plamienia czasami to naturalny objaw. Może idź sprawdź betę do laboratorium?
 
Hej kochana. Może ten ból jeszcze o niczym nie świadczy? To masz 1 poronienie na koncie czy 2? Przepraszam bo nie zrozumiałam.. Objawy ciąży nie są wyznacznikiem. Spokojnie. Masz plamienia?
Hej 5+2
Coś czuje że będę musiała się pożegnać z wami w najbliższym czasie... Pierwsza ciaza puste jajo... W 7 tyg brunatne plamienie i bol ledzwi Dzisiaj powtórka z pierwszej ciąży czyli bol ledzwi, dużo mniejszy niż w pierwszej ciąży ale jest :( Narazie nie ma plamienie ale mam źle przeczucia. Z objawów ciąży zostały mi bolace piersi. Na pierwszą wizytę muszę czekać do 8 tyg ;(
 
Aga! Postaraj sie zajac czyms glowke, bol ledzwi nie musi byc zlym objawem, czasem przy powiekszaniu sie macicy tak sie zdarza. Twoje cialo od poczatku ciazy przygotowuje sie do tego co je czeka. Dopoki nie ma żywej krwi jest dobrze. Plamienie nie od razu oznacza najgorsze, tym bardziej jak nic sie nie dzieje. Poloz sie. Odpocznij.
Hej 5+2
Coś czuje że będę musiała się pożegnać z wami w najbliższym czasie... Pierwsza ciaza puste jajo... W 7 tyg brunatne plamienie i bol ledzwi Dzisiaj powtórka z pierwszej ciąży czyli bol ledzwi, dużo mniejszy niż w pierwszej ciąży ale jest :( Narazie nie ma plamienie ale mam źle przeczucia. Z objawów ciąży zostały mi bolace piersi. Na pierwszą wizytę muszę czekać do 8 tyg ;(
 
reklama
Zazdroszczę Wam tego spokoju, ja po jednym poronieniu już wogole nie potrafię się cieszyć. Mam mega pesymistyczne nastawienie żeby nie narobić sobie nadziei :( wczoraj rano byłam na becie, miałam iść dopiero w piątek ale od 3 w nocy nie umiałam spać, dziwnie się czułam, stwierdziłam że chyba zanikają mi objawy i rano poleciałam na betę sprawdzić czy nie spadła. Wiem, że stres nie sprzyja ciąży, ale po jednej biochemicznej nie potrafię inaczej.
Hej. Ja tak samo po poronieniu. Mialam odczekac 3cykle miesiaczkowe z ciaza, zaszlam po 2cyklach i czekam na wizyte i usg. Na bete ide jutro wczoraj wynik 972. Tez sie stresuje ale to bardzo zle dla malenstwa. Na takie rzeczy nie mamy wplywu wiem co przezylas, bo ja sie zalamalam. Ale wlasnie teraz sie ciesze bardzo, jeszcze nikomu z mezem nie mowlismy o ciazy. Lecz z dystansem teraz podchodzimy. Wszystko w rekach Boga❤
Bedzie dobrze!!!
 
Do góry