reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

oj te wzdęcia to sa najgorsze jak dla mnie .. czasami to udaje że sie zle czuje przed męzem ide do drugiego pokoju i swobodnie puszczam sobie bączki hihi
Hahaha uśmiałam się xd ale ja też mam wzdęcia w ciąży, to był właściwie mój pierwszy objaw ;p mąż się ostatnio śmiał że będzie spał w salonie xd
 
reklama
Witam się i ja. U mnie kiepska noc. Wypiłam wieczorem dosłownie 3lyki gazowanej fanty tak mi się chciało i pół nocy brzuch mnie zarywał :/ od rana mdłości. Szykujemy się z Młodą na wypad w miasto, może nie będzie źle ;)
 
Wczoraj oglądaliśmy film Sekrety morza. Fajny o uczuciach, rodzinie. Płakałam jak bóbr. Moja Córka stwierdziła że pierwszy raz widzi jak płaczę na filmie :p taka się tkliwa zrobiłam.
 
Ja też miałam taki pomysł, mój mąż jak usłyszał to zaczął się smiac że na raty będę zarabiała pozyczajac innym usg na godziny [emoji23]
Też tak miałam, do wczorajszej wizyty. [emoji38] Jestem w takim szoku, że nie wiem co ze sobą zrobić. Tylko bym o tym gadała, a mój już ma dosyć.
Śmieje się, że jest mnie troje... Chyba się już przełamałam.
 
reklama
Do góry